Jacko Brango laureatem In Memoriam XXII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego!

i

Autor: Materiały prasowe Jacko Brango otrzymał aż 3 nagrody na In Memoriam XXII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego!

Jacko Brango śpiewa Ciechowskiego! Zaskakująca wersja słynnego "Tak… Tak… To ja"

2023-11-30 13:46

Jacko Brango zaprezentował już 3 autorskie single zapowiadające debiutancki album. Teraz więc nadszedł czas na nagranie... cudzej piosenki! Artysta postanowił sięgnąć do samej klasyki i nagrał własną wersję legendarnego utworu Grzegorza Ciechowskiego! Jak brzmi "Tak... Tak... To ja" w wersji Jacko Brango?

Jacko Brango zaprezentował już 3 autorskie single zapowiadające debiutancki album. Wyraziste partie gitarowe oraz rockandrollowa energia to charakterystyczny element stylu muzyka i autora tekstów. Tym razem zaskakuje nagraniem… cudzej piosenki. Bierze na warsztat znany utwór wybitnego polskiego kompozytora i poety. W sierpniu 2023 Jacko Brango triumfował na In Memoriam XXII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego, gdzie występując z zespołem zdobyli aż 3 nagrody. Ten cover był więc kwestią czasu!

Muzyka rockowa lat 80-tych - Polska. Albumy, które zmieniły historię

Kim jest Jacko Brango?

Jacko to autorski projekt Szymona Paduszyńskiego - wrocławskiego muzyka znanego m.in. z zespołu Krzysztofa Zalewskiego, grup Jamal oraz Neony. Mieszanka pasji do muzyki i emocji, które musiały wyjść poza ciało. Opowieści snute w barwach indie rocka ze względu na upodobania, choć w szufladach nie lubimy się zamykać żadnych.