Jack Black dołączył do scenie do... Jonas Brothers! Za ten numer dostanie nominację do Oscara?

i

Autor: Scott Kirkland/Shutterstock/Rex Features/East News Jack Black w wyjątkowej współpracy śpiewa swój tegoroczny przebój

Jack Black na scenie koncertu... Jonas Brothers! Za ten numer dostanie nominację do Oscara?

2023-12-11 12:34

Jack Black to jedna z najbardziej lubianych postaci w świecie show biznesu. Aktor, muzyk, komik wylansował w mijających miesiącach przełomowy dla swojej kariery przebój. Teraz Black pojawił się na koncercie boysbandu Jonas Brothers, by zaprezentować kompozycję w wydaniu live - czy to ona zapewni mu nominację do Oscara?

Do Jacka Blacka z pewnością pasuje określenie "człowiek wszechstronny". Aktor, także dubbingowy, komik, muzyk, za swoją pracę bywał już nagradzany nominacjami do najważniejszych nagród w branży filmowej i muzycznej z Grammy (wygrana statuetka za The Last in Line Tenacious D), Złotym Globem i Critics' Choice za czele. Szczególnym uznaniem cieszyły się do tej pory role Blacka w Szkole Rocka i kryminale komediowym Bernie.

Wielką pasją Blacka od lat pozostaje muzyka. Spełnia się on jako wokalista rockowo-komediowej formacji Tenacious D, solowo natomiast aktor nagrał nową wersję słynnego Kung Fu Fighting na potrzeby ścieżki dźwiękowej do animacji Kung Fu Panda, w 2018 roku natomiast stworzył całą ścieżkę dźwiękową do filmu Król polki. Moment szczególny w aktorsko-filmowej karierze Blacka nadszedł w tym roku.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Jack Black doczeka się nominacji do Oscara za "Peaches"?

W kwietniu tego roku do kin na całym świecie trafiła produkcja Super Mario Bros. Film, w której postać Bowsera mówi głosem właśnie Jacka Blacka. Jako osoba mocno powiązana ze światem muzyki, aktor nagrał utwór, który promował całą ścieżkę dźwiękową. Mowa o kompozycji Peaches, która spotkała się z bardzo dużym uznaniem i cieszyła się dużą popularnością, debiutując na 83. miejscu listy Billboard Hot 100, stając się pierwszym solowym utworem w karierze Blacka na tej liście.

Wpadająca w ucho kompozycja zwróciła uwagę także krytyków ze świata filmu - dziś wskazuje się ją jako jednego z faworytów do uzyskania nominacji do Oscara. Jeśli tak się stanie, pierwszą szansę na wygraną tej słynnej statuetki dostanie sam Jack Black, który jest jednym z jej współautorów.

Jack Black i Jonas Brothers razem!

Szczególną okazję do usłyszenia Peaches w wersji na żywo mieli Ci, którzy byli obecni na koncercie zespołu Jonas Brothers w Nowym Jorku. W chwili przerwy, gdy członkowie formacji chwilowo usunęli się ze sceny, na tej pojawił się... właśnie Black! Aktor i muzyk przebrany za Bowsera wykonał kawałek na żywo - sprawdź nagranie z tego momentu poniżej!