Iron Maiden sprzedaje biżuterię! Jest zrobiona z wyjątkowego materiału!

i

Autor: Materiały prasowe Biżuteria od Iron Maiden

Iron Maiden sprzedaje biżuterię! Jest zrobiona z wyjątkowego materiału!

2023-01-19 12:37

Dopiero co pisaliśmy o zestawie cieni do powiek, jaki grupa Korn postanowiła wypuścić do sprzedaży, z okazji 25 rocznicy wydania płyty "Follow the Leader". Teraz Panowie z Iron Maiden zdecydowali się zaprezentować... własną linię biżuterii. Nie jest jednak ona typowa, gdyż zrobiono ją z bardzo wyjątkowego materiału!

Zespoły znajdują coraz to nowe pomysły, na tworzenie gadżetów dla swoich fanów. Dopiero co pisaliśmy o grupie Korn, która postanowiła świętować 25-lecie albumu "Follow The Leader" kolekcją... cieni do powiek, zapakowanych w opakowanie, przypominające pudełko na płytę CD. 

Zobacz także: Korn świętuje 25-lecie krążka "Follow The Leader"... własnym zestawem do makijażu!

Jeszcze wcześniej natomiast Wielka Brytania postanowiła uhonorować swoją legendę heavy metalu, czyli zespół Iron Maiden, kolekcją specjalnych znaczków pocztowych - teraz formacja postanowiła zaprezentować coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Iron Maiden z własną linią... biżuterii

Grupa nawiązała współpracę z brytyjską firmą jubilerską The Guitarwrist i wprowadza na rynek własną linię biżuterii! Na kolekcję złożą się naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki, wykonane ze strun gitarowych, używanych przez  Steve'a Harrisa, Dave'a Murray'a, Adriana Smitha i Janicka Gersa podczas tras koncertowych. Do sprzedaży trafiło w sumie dziewięć ozdób, których ceny wahają się od 90 do 199 funtów. Cały dochód ze sprzedaży biżuterii trafi do Heavy Metal Truants - charytatywnego klubu kolarskiego założonego przez menedżera zespołu, Roda Smallwooda. Pełna kolekcja dostępna jest pod linkiem

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Iron Maiden - co wiesz o legendzie heavy metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym wokalistą Iron Maiden?