Który z muzyków nie chciał nagrywać nowej płyty Iron Maiden? Bruce Dickinson zdradził to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Iron Maiden łączy siły z Marvelem! Eddie trafił do świata komiksowego

2021-12-03 10:15

Iron Maiden są prawdziwa ikoną w świecie metalu i trudno się dziwić, że tak wielki zespół wchodzi we współpracę z inną dużą marką. Jednak ciekawe jest to, że potęga heavy metalu, postanowiła nawiązać współpracę z Marvelem! Dzięki czemu, kultowy Eddie pojawił się w świecie słynnych komiksów.

Iron Maiden to prawdziwa ikona i chyba trudno znaleźć jakąś osobę, która nigdy nie zetknęła się z twórczością zespołu lub chociaż jej wizerunkiem, a przede wszystkim Eddiem. Teraz grupa wbija się jeszcze bardziej w promocję i dotarcie do masowego odbiorcy. Ogłoszono oficjalną współpracę z Marvelem, co oznacza wyjątkowy merch i wprowadzenie Eddiego do wielkiego świata rozrywkowego.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Iron Maiden łączy siły z Marvelem! Eddie trafił do świata komiksowego

Iron Maiden i Marvel połączyli siły, dzięki czemu powstała specjalna kolekcja gadżetów. Mówiąc najprościej, na koszulki  i inne rzeczy trafił Eddie, którego wcielili w świat komiksowych opowieści. Jak powiedział menadżer Iron Maiden, Rod Smallwood, mówi:

Eddie od lat stoi ramię w ramię z największymi superbohaterami. Jesteśmy też dumni ze światów, jakie przez ten czas stworzyliśmy – od pól bitewnych, po egipskie lochy, lodowe przestrzenie i futurystyczne miasta. Uważamy, że umieszczenie w tych światach Venoma, Thanosa albo Deadpoola ucieszy fanów obu uniwersów.

Poniżej możecie sprawdzić kolekcję Iron Maiden x Marvel:

Iron Maiden pojawią się w Polsce 24.07.2022 na PGE Narodowym.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny