Dave Grohl

i

Autor: YouTube/Foo Fighters

Dave Grohl zaśpiewał hit Copacabana. Tym wykonaniem pozamiatał!

2021-12-02 12:06

Frontman Foo Fighters Dave Grohl kontynuuje Hanukkah Sessions. Do sieci trafiło jego wykonanie wielkiego hitu z 1978 roku. Mowa o kawałku Copacabana z repertuaru Barry'ego Manilowa. Internauci są zachwyceni coverem i czekają na więcej!

Dave Grohl to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wokalista legendarnego zespołu Foo Fighters kontynuuje swoją doroczną tradycję, jaką są koncerty zrealizowane w ramach Hanukkah Sessions. Na oficjalnym kanale grupy zadebiutowało nowe wideo z premierowym wykonaniem wielkiego hitu ery disco. Mowa o piosence Copacabana, która miała swoją premierę w 1978 roku i z miejsca podbiła serca słuchaczy na całym świecie, czyniąc z wykonującego ją Barry'ego Manilowa jedną z największych gwiazd lat 70. Cover, który cieszy się uznaniem fanów Grohla i Foo Fighters, powstał we współpracy z producentem Gregiem Kurstinem.

Sonda
Podoba ci się Copacabana w wersji Dave'a?

Dave Grohl śpiewa Copacabana

Takiego wyboru nie spodziewał się chyba nikt! Dave Grohl przywdział cekinową kurtkę i sprawił, że przenieśliśmy się w czasie do złotej ery disco, a to wszystko za sprawą jego interpretacji wielkiego hitu Copacabana. Zapoczątkowana w zeszłym roku seria koncertów Chanukkah Sessions będzie trwała przez osiem kolejnych dni. Codziennie widzowie będą mogli usłyszeć inny cover w wykonaniu wokalisty Foo Fighters i producenta Kurstina.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger