Hollywood Vampires odwołali KOLEJNY koncert! W oświadczeniu jest mowa o występie w Polsce

i

Autor: SEBASTIEN SALOM-GOMIS/AFP/East News Czy koncert Hollywood Vampires w Polsce jest zagrożony?

Hollywood Vampires odwołali KOLEJNY koncert! W oświadczeniu jest mowa o występie w Polsce

2023-07-21 11:44

Już w sobotę 22 lipca odbędzie się tegoroczna, czternasta już, edycja Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Już w ubiegłym roku jako główna gwiazda wydarzenia ogłoszona została supergrupa Hollywood Vampires, którą stworzyli Alice Cooper, Johnny Depp i Joe Perry. Niestety, ostatnich kilka koncertów zespołu zostało odwołanych - czy ten polski jest zagrożony?

Już na jesieni ubiegłego roku organizatorzy Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty ogłosili, że headlinerem najnowszej, czternastej już edycji wydarzenia, będzie zespół Hollywood Vampires. Supergrupa, którą od początku tworzą Alice Cooper, Joe Perry i Johnny Depp, a od ubiegłego roku jej członkiem jest także gitarzysta Tommy Henriksen, powróciła do koncertowania po kilku latach przerwy. Choć do tej pory trasa przebiegała bez większych problemów, to coś zaczęło się psuć w ostatnich dniach.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Odwołane koncerty Hollywood Vampires

We wtorek 18 lipca zespół miał zagrać w Budapeszcie , niestety, na kilka godzin przed planowanym koncertem w social mediach formacji pojawiło się oświadczenie, informujące o jego odwołaniu. Jako powód podano "nieprzewidziane okoliczności". Jednorazowe odwołania występów się zdarzają, to jasne, jednak fani zaniepokoili się, gdy w czwartek 20 lipca grupa udostępniła kolejne oświadczenie, tym razem odwołujące występ na Słowacji, zaplanowany także na ten sam dzień. Tym razem jako powód podano fakt, iż konstrukcja sceny nie została ukończona na czas, w związku z czym zagrożone jest bezpieczeństwo zarówno zespołu, jak i publiczności. Joe, Alice, Johnny i Tommy piszą, iż "zespół jest bardzo zdenerwowany tym niespodziewanym i niefortunnym zwrotem wydarzeń i ma nadzieję na powrót, gdy pozwolą na to harmonogramy". Formacja zapewnia przy tym, że odwołanie tego pokazu nie ma nic wspólnego z odwołanym pokazem w Budapeszcie. W oświadczenie Hollywood Vampires wspominają o Polsce, pisząc, iż czekają na fanów właśnie w naszym kraju, a także w Niemczech i USA, gdzie pojawią się w kolejnych dniach.

Czy występ Hollywood Vampires w Polsce jest zagrożony?

Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by koncert zespołu w naszym kraju był w jakiś sposób zagrożony. Na naszej stronie znajdziesz artykuł z najważniejszymi informacjami na temat wydarzenia. Będziemy śledzić sytuację.

ZOBACZ TAKŻE: Hollywood Vampires na Festiwalu Legend Rocka - najważniejsze informacje