Hollywood Vampires pierwszym headlinerem na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty! [DATA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry znów zawitają do Polski!

Hollywood Vampires na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty! [DATA, BILETY, CZASÓWKA]

2023-07-21 10:10

Te ogłoszenie szczególnie ucieszyło polskich fanów dobrego, klasycznego, rockowego grania. Na jesieni ubiegłego roku organizatorzy Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty ogłosili, że głównym headlinerem wydarzenia będzie supergrupa Hollywood Vampires! Sprawdź poniżej wszystkie najważniejsze szczegóły pokazu!

Hollywood Vampires to założona w 2012 roku amerykańska supergrupa. Utworzyli ją wokalista Alice Cooper, gitarzysta Aerosmith Joe Perry aktor-muzyk z pasji Johnny Depp. Nazwa zespołu wywodzi się od legendarnego klubu, który w latach 70. założył Cooper, a który tworzyli także m.in. John Lennon i Ringo Starr z The Beatles, Harry Nilsson i Keith Moon z The Who. Formacja zaczęła występować na żywo w 2015 roku, wtedy także ukazał się jej debiutancki album studyjny, który spotkał się z ciepłym przyjęciem. Kolejny krążek grupy, Rise, miał swoją premierę w 2019 roku. Już kilka miesięcy temu kapela, z którą gra także Tommy Henriksen, ogłosiła, że wyrusza w przyszłym roku w trasę koncertową, okazuje się, że obejmie ona także Polskę!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Hollywood Vampires pierwszym headlinerem na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty!

We wtorek 8 listopada organizatorzy Festiwalu Legendy Rocka w Dolinie Charlotty oficjalnie ogłosili, że Hollywood Vampires wystąpią 22 lipca w Dolinie Charlotty w ramach 14-tej edycji wydarzenia! Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: „Hollywood Vampires”, oraz „Rise”. Usłyszymy oryginalne kompozycje a także szereg coverów, będących ukłonem m.in. dla Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who.Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

Festiwalu Legend Rocka 2023 w Dolinie Charlotty - bilety

W sprzedaży są już dostępne bilety na wydarzenie. Wejściówki w cenie od 250 do 350 zł można kupić za pośrednictwem strony. Znany jest już także timing koncertu - prezentujemy go poniżej.

  • 18:00 otwarcie bram
  • 19:00 Those Damn Crows
  • 20:15 Chemia
  • 21:30 Hollywood Vampires

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.