Hollywood Vampires pierwszym headlinerem na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty! [DATA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry znów zawitają do Polski!

Hollywood Vampires pierwszym headlinerem na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty! [DATA, BILETY]

2022-11-08 13:27

Za oknem jesienna aura, ale organizatorzy letnich festiwali rozgrzewają nasze dusze coraz to kolejnymi wspaniałymi ogłoszeniami! Po Open'er Festival, Mystic Festival, Pol'and'Rock przyszedł czas na Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty! Pierwsze ogłoszenie jest naprawdę duże - do naszego kraju powrócą Hollywood Vampires!

Hollywood Vampires to założona w 2012 roku amerykańska supergrupa. Utworzyli ją wokalista Alice Cooper, gitarzysta Aerosmith Joe Perry aktor-muzyk z pasji Johnny Depp. Nazwa zespołu wywodzi się od legendarnego klubu, który w latach 70. założył Cooper, a który tworzyli także m.in. John Lennon i Ringo Starr z The Beatles, Harry Nilsson i Keith Moon z The Who. Formacja zaczęła występować na żywo w 2015 roku, wtedy także ukazał się jej debiutancki album studyjny, który spotkał się z ciepłym przyjęciem. Kolejny krążek grupy, Rise, miał swoją premierę w 2019 roku. Już kilka miesięcy temu kapela, z którą gra także Tommy Henriksen, ogłosiła, że wyrusza w przyszłym roku w trasę koncertową, okazuje się, że obejmie ona także Polskę!

Hollywood Vampires pierwszym headlinerem na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty!

We wtorek 8 listopada organizatorzy Festiwalu Legendy Rocka w Dolinie Charlotty oficjalnie ogłosili, że Hollywood Vampires – 𝗔𝗹𝗶𝗰𝗲 𝗖𝗼𝗼𝗽𝗲𝗿, 𝗝𝗼𝗵𝗻𝗻𝘆 𝗗𝗲𝗽𝗽, 𝗝𝗼𝗲 𝗣𝗲𝗿𝗿𝘆 𝗶 𝗧𝗼𝗺𝗺𝘆 𝗛𝗲𝗻𝗿𝗶𝗸𝘀𝗲𝗻 wystąpią 22 lipca w Dolinie Charlotty w ramach 14-tej edycji wydarzenia! Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: „Hollywood Vampires”, oraz „Rise”. Usłyszymy oryginalne kompozycje a także szereg coverów, będących ukłonem m.in. dla Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who.Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock

Festiwalu Legend Rocka 2023 w Dolinie Charlotty - bilety

W sprzedaży są już dostępne bilety na wydarzenie. Wejściówki w cenie od 250 do 835 zł można kupić za pośrednictwem strony www.dolinacharlotty.pl

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?