Alice Cooper napisał utwór z... Demi Lovato? Legenda prezentuje nowy singiel z udziałem Toma Morello!

i

Autor: Andy Shaw/ProSports/Shutterstock/Rex Features/East News/Materiały prasowe - fot. Angelo Kritikos Co się dzieje u Alice'a Coopera przed premierą płyty?

Alice Cooper napisał utwór z... Demi Lovato? Legenda prezentuje nowy singiel z udziałem Toma Morello!

2023-07-20 11:47

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego albumu Alice'a Coopera. Legenda shock rocka nie zamierza zwalniać tempa, wciąż koncertuje i przygotowuje się do kolejnych występów. Czyżby na krążku "Road", którego właśnie dostaliśmy kolejną zapowiedź, czekała nas niespodzianka w postaci duetu Coopera i... Demi Lovato?!

Alice Cooper nie zamierza zwalniać tempa. Legenda ma już na karku 75 lat, łącznie wydał dwadzieścia jeden albumów, a za chwilę jego dyskografia powiększy się o kolejną pozycję! Już 25 sierpnia na rynku ukaże się krążek, zatytułowany Road, w nagraniach którego brali udział koncertowi muzycy Coopera: Ryan Roxie, Glen Sobel, Tommy Henriksen, Chuck Garric i oczywiście Nita Strauss. Tytuł płyty nawiązuje do tego, iż większość utworów opowiada o drodze, o byciu w trasie. Projekt zapowiedział chwytliwy singiel I'm Alice, a w czwartek 19 lipca poznaliśmy kolejny numer! Tym razem muzyk postawił na kompozycję White Line Frankenstein, w którym gościnnie pojawia się Tom Morello z Rage Against the Machine. Czyżby nie był to jedyny duet, jaki pojawi się na Road?

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Alice Cooper w duecie z... Demi Lovato?!

Nita Strauss udzieliła ostatnio wywiadu w ramach "SDR". Gitarzystka opowiedziała nie tylko o swoim najnowszym solowym albumie, ale także o pracy z Alicem i wokalistką Demi Lovato. Zupełnie niespodziewanie Nita zdradziła, że Cooper i Demi.. pracowali nad wspólną piosenką! Prowadzący opatrznie zrozumiał, że chodzi o materiał, który ostatecznie nie trafił na krążek Strauss, jednak ta sprostowała, iż ona nie brała udziału w nagraniach, a jest to autorskie dzieło wspomnianej dwójki. Całość miała mieć miejsce po zakończeniu trasy koncertowej Demi, w której brała też udział Nita. Choć gitarzysta powiedziała, że nie słyszała jeszcze kompozycji i wciąż czeka, aż Alice i Demi zwrócą się do niej, by w niej zagrała, to fani spekulują, że efekt współpracy artysty i wokalistki znajdzie się na krążku Road albo wydawnictwie Lovato - Revamp, które ukaże się we wrześniu i na którym na pewno znajdzie się duet ze Slashem.