Demi Lovato w duecie ze... Slashem! Artystka szykuje kolejny rockowy album!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. ANGELO KRITIKOS/Evan Agostini/Invision/East News Demi Lovato idzie w rocka!

Demi Lovato w duecie ze... Slashem! Artystka szykuje kolejny rockowy album!

2023-07-14 14:46

Demi Lovato w zeszłym roku powróciła do korzeni i wydała w pełni inspirowany punk rockowym brzmieniem album. Wiadomo już, że nie był to jednorazowy wyskok. Wokalistka wydała właśnie, kolejną już, rockową wersję jednego ze swoich przebojów. Co ciekawe, gościnnie w nowym "Sorry Not Sorry" pojawia się Slash!

W ubiegłym roku Demi Lovato powróciła, po zaledwie roku, z nowym wydawnictwem. Po będącym swoistym rozliczeniem z przeszłością, czyli przejmującym Dancing with the Devil... the Art of Starting Over, wokalistka postanowiła wrócić do korzeni, czyli do pop rockowych klimatów. W sierpniu światło dzienne ujrzał krążek, zatytułowany Holy FVCK, który został dość ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i fanów. Demi nie zwalnia jednak tempa i wciąż wydaje nową muzykę.

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK

Slash gościnnie u Demi Lovato!

Już trzy miesiące temu Lovato wydała nową rockową wersję swojego hitu Heart Attack, a kilka tygodni później światło dzienne ujrzała nowa, ostrzejsza wersja przeboju Cool for the Summer. Tym razem gwiazda postanowiła zaktualizować w rockowym klimacie kolejny kawałek - Sorry Not Sorry, jednak ten projekt różni się od pozostałych faktem, iż gościnnie udziela się w nim Slash! Numer jest już dostępny i nie da się ukryć, mocno różni się od oryginału. Przy okazji tej premiery Lovato potwierdziła, że wszystko to robione było w ramach nowego krążka!

Dawne nagrane na rockowo!

Już 15 września światło dzienne ujrzy wydawnictwo, zatytułowane REVAMPED, na które, zgodnie z zapowiedziami, trafią nowe, rockowe wersje utworów, które odegrały największą rolę w karierze Demi Lovato i wyniosły ją na szczyt. Poniżej wideo zapowiedź płyty!

Listen on Spreaker.