Henry Rollins

i

Autor: materiały prasowe

Henry Rollins w Polsce! Kiedy i gdzie koncert artysty?

2022-01-04 16:17

Często nadużywane słowo “legenda” pasuje do Henry’ego Rollinsa idealnie. Ikona punk rocka, były wokalista Black Flag czy Rollins Band przyjedzie do Polski ze swoim wyjątkowym programem Good To See You 2022. Gdzie i kiedy odbędzie się show artysty w Polsce? Jakie są ceny biletów?

Henry Rollins wystąpi w Polsce z programem Good To See You 2022. Zakres aktywności, w których z powodzeniem realizuje się Henry Rollins jest naprawdę szalenie szeroki. Światową sławę zdobył dzięki charyzmatycznym występom jako lider punkowego Black Flag, jednak od tego czasu zdążył już zostać również aktorem, pisarzem, wydawcą, podróżnikiem, czy gospodarzem swojego programu TV. Rollins jest jednak przede wszystkim rewelacyjnym mówcą, który swoimi wciągającymi i nierzadko prowokacyjnymi wystąpieniami poruszył tysiące ludzi na całym świecie. Good To See You 2022 to błyskotliwe i porywające przemyślenia Rollinsa na temat szalonego i dziwnego czasu światowej pandemii oraz tego wszystkiego, co ją poprzedzało. Przepełniony anegdotami, zwariowanymi historiami, trafnymi refleksjami i dużą dawką sarkastycznego humoru występ daje mnóstwo rozrywki i pozostaje w pamięci na bardzo długo.

Sonda
Henry Rollins - pójdziesz na jego koncert?

Henry Rollins w Polsce

Henry Rollins wystąpi 26 stycznia 2022 w klubie Palladium w Warszawie. Bilety w cenie 99 zł oraz 119 zł znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Going.pl i w Empikach.

Wywiadówka - Jan Borysewicz