Happysad zapowiada nowy album. Pierwszy singiel jest już dostępny!

i

Autor: Facebook/Happysad

Muzyczne nowości

Happysad zapowiada nowy album. Pierwszy singiel jest już dostępny!

Już niebawem na rynku ukaże się nowy studyjny album formacji Happysad. Pierwszy zwiastun całości został już udostępniony. To utwór zatytułowany "Kochaj sobie kogo chcesz", do którego powstał teledysk.

Happysad zapowiada nowy album

Wygląda na to, że już niebawem na rynku ukaże się nowy studyjny album od zespołu Happysad. Fani grupy musieli naprawdę uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ostatni krążek, zatytułowany "Rekordowe letnie lato", ukazał się w listopadzie 2019 roku. 

Na razie nie są znane szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. Wiadomo tylko, że na płycie pojawi się utwór "Kochaj sobie kogo chcesz", który jest już dostępny. 

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

Pięć lat od wydania ostatniej płyty to był istny rollercoaster. Codzienna bitka z myślami, wątpliwości co do kondycji ludzkiej i świata, nieprawdopodobne napięcia społeczne i polityczne, których dotąd nie doświadczaliśmy oraz przerwa covidowa, która totalnie odebrała nam pewność siebie i pogruchotała doszczętnie, uniemożliwiając nawet świętowania naszego dwudziestolecia. Dlatego chcieliśmy słońca, ciepłego wiatru i energii z nich płynącej. Chcieliśmy głębokiego oddechu po długim przebywaniu pod powierzchnią. Chcieliśmy historii, co to chylą się ku dobrym końcom. Mamy nadzieję, że mają Państwo podobnie – przyznał Kuba Kawalec, wokalista i gitarzysta Happysad. 

Poniżej możecie zapoznać się z utworem "Kochaj sobie kogo chcesz". Do całości powstał wideoklip, za który odpowiada Aleksander Wilk. Wystąpiła w nim aktorka Laura Breszka. 

Wspomniana kompozycja powstała i została nagrany w Ossolinie pod białoruską granicą, w starym drewnianym domku na skraju lasu, we wrześniu 2023 roku.

Oto najlepsze polskie albumy 2023 roku: