Guns N' Roses nie, ale On tak! Slash, Myles Kennedy i The Conspirators w Polsce w 2024 roku!

i

Autor: MediaPunch/face to face/0000554/Reporter Slash zagra w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

Guns N' Roses nie, ale On tak! Slash, Myles Kennedy i The Conspirators w Polsce w 2024 roku!

2023-10-17 16:56

W styczniu Slash i jego kompani ruszają w trasę w ramach The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24. Odwiedzą 32 miasta w 21 krajach na całym globie i oczywiście nie zabraknie Polski. Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają także w Katowicach.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators grają razem już od ponad dekady. Ich ostatni wspólny album – „4” z 2022 r. – wylądował w Stanach na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt hardrockowych, a na całym świecie zebrał znakomite recenzje. „Cały ten album to arcydzieło. Jeśli chcesz wiedzieć, jak brzmi prawdziwy rock’n’roll, odpal go odpowiednio głośno” – sugerował dziennikarz „Metal Insidera”. Dobrze radził, ale nigdzie te numery nie zabrzmią lepiej niż na koncercie. Przekonacie się 16 kwietnia 2024 w katowickim Spodku.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Slash w Polsce w 2024 roku - BILETY

Bilety będą dostępne od:

  • 19 października (10:00) dla posiadaczy specjalnego hasła (Artist oraz Spotify presale). Więcej szczegółów na stronie!
  • 20 października (10:00) dla wszystkich na stronie organizatora.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival