Wywiadówka - Zacier

i

Autor: Materiały prasowe

Grabaż kolejnym gościem podcastu 'Wywiadówka'! Rozmowa przy okazji premiery albumu 'Piekło'

2021-10-07 13:57

"Piekło" to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Jak tytułowe 'Piekło' postrzega Grabaż? Czy ma dystans do nazywana go 'legendą'? Tego dowiecie się z rozmowy Dominika Pajewskiego.

Jakie jest "Piekło"? Przedsmak tego albumu to już opublikowane single - "Niebotyczne niebowstąpienie" i "Zachmurzony w Tobie" - poetyckie teksty spotykają tu ciekawe brzmienie, z elementami elektroniki i rocka. Grabaż i zespół po raz kolejny udowadniają, że są absolutnymi mistrzami eklektycznej, najwrażliwszej muzyki. Jak tytułowe 'Piekło' postrzega Grabaż? Czy nazywanie go legendą jest krępujące? Ile w tym prawdy, że warunkiem zagrania na Woodstocku był zachód słońca? Tego i wiele więcej dowiecie się z wywiadu, który przeprowadził Dominik Pajewski.

Grabaż kolejnym gościem podcastu 'Wywiadówka'! Rozmowa przy okazji premiery albumu 'Piekło'

Posłuchajcie dziewiątego odcinka podcastu Wywiadówka, w którym pojawił się Krzysztof 'Grabaż' Grabowski. Rozmowę prowadzi Dominik Pajewski: