Gene Simmons o szczepieniach i maskach: Nie wpuszczamy na backstage technicznych, którzy nie są zaszczepieni i nie noszą masek

i

Autor: screen: https://youtu.be/LMcDg2HwOnM

Gene Simmons po raz kolejny podkreśla: rock jest martwy

2022-04-15 11:26

Gene Simmons jest postacią, która nie raz zaskakiwała i szokowała, co w zasadzie wpisane jest w działalność grupy Kiss. Tym razem artysta stwierdził, że rock jest całkowicie martwy. Jak widzi to artysta?

Zespół KISS od zawsze zaskakiwał i szokował, co raczej nikogo obecnie nie dziwi. Z pewnością zaskakuje niejedna wypowiedź ze strony Gene Simmonsa, który często wypowiada się na temat kondycji muzyki rockowej i samego gatunku. Tym razem Gene uznał, że gatunek jest totalnie martwy. Dlaczego?

Co tam w środku gra? Nirvana

Gene Simmons po raz kolejny podkreśla: rock jest martwy

W wywiadzie dla 'US Weekly', Gene Simmons powiedział dosadnie:

Młodzi artyści nie mają takiej szansy, jak my, bo wytwórnie płytowe dawały nam miliony dolarów i nie musieliśmy pracować. Teraz, jeśli założysz zespół, nie utrzymasz się, bo pryszczate studenciaki – którzy mnie nienawidzą za to, co mówię – okradają ich, ściągając ich muzykę i dzieląc się nią. Mnie to nie dotyka. Nasz zespół powstał, kiedy ten przemysł był jeszcze prawdziwy, ale łamie mi się serce, gdy widzę młodych artystów. To jakbyś odbierał dzieciom jedzenie od ust. Muszą pracować i nie mają czasu na sztukę. Kto zabił przemysł muzyczny? Fani. Nie obce siły, nie kosmici, ale fani zabili. A kogo obwiniam? Wytwórnie płytowe, które nie pozywały tych pierwszych cwanych lisów, które podkradały jajka z kurnika. Za nimi przyszły inne lisy. Podobnie jest z karaluchami: jak rozwalisz pierwszego, inne będą trzymały się na baczności.

Przypomnijmy, że KISS wystąpią w Polsce już 3 czerwca 2022.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć