Gary Numan powraca do Polski! Bilety, data i miejsce koncertu twórcy takich hitów jak “Cars” czy “M.E.”

i

Autor: Materiały prasowe Brytyjski muzyk zagra w naszym kraju

Gary Numan powraca do Polski! Bilety, data i miejsce koncertu twórcy takich hitów jak “Cars” czy “M.E.”

2022-05-26 13:14

Gary Numan - brytyjski wokalista i kompozytor, który znajdował się na szczytach list przebojów na przełomie lat ‘70 i ‘80 wraca do Polski! Gdzie i kiedy zagra twórca takich hitów jak “Cars” czy “M.E.”? Co z biletami? Zdradzimy wam, że wejściówki będzie można zdobyć na naszej stronie! Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Gary Numan to brytyjski wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Karierę rozpoczął pod koniec lat ‘70 jako lider nowofalowego zespołu Tubeway Army, z którym wydał dwa albumy studyjne. Z karierą solową wystartował w 1979 roku, wraz z premierą krążka The Pleasure Principle. Płyta dotarła na szczyt brytyjskiej listy przebojów, tak jak promujący wydawnictwo singiel Cars. W kolejnych latach artysta wydał kolejne osiemnaście albumów, z czego ostatni - Intruder ukazał się w ubiegłym roku. Wydawnictwo zadebiutowało na drugim miejscu w Wielkiej Brytanii.

Damian Ukeje w Esce ROCK. "Była obawa, że już nigdy nie zaśpiewam. To mój drugi debiut”

Gary Numan zagra w Polsce - data, miejsce i bilety

Muzyk powraca do naszego kraju! Gary Numan zagra w warszawskiej Progresji już 3 czerwca, a gościem specjalnym koncertu będzie Jayce Lewis! Artysta będzie promował w Polsce ubiegłoroczny Intruder. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży w cenie od 125 zł. Drogo? Nic straconego! Chętni na występ Gary’ego Numana będą mogli zgarnąć wejściówki na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce!

Sonda
Wybierasz się na koncert Gary'ego Numana?