Gary Holt opowiedział o tym, co czuł, gdy z Exodusu odchodził Kirk Hammett

i

Autor: screen: https://youtu.be/bEomt_QHu3I

Gary Holt opowiedział o tym, co czuł, gdy z Exodusu odchodził Kirk Hammett

2021-06-09 10:05

Zespół Exodus musiał w pewnym momencie pogodzić się z tym, że ich gitarzysta odchodzi do konkurencyjnej grupy. Jak wtedy zareagowano na odejście Kirka Hammetta? O tym wspomniał Gary Holt.

Exodus miał taki moment w swojej karierze, gdy musiał pożegnać się z Kirkiem Hammettem, który przeszedł do Metalliki. Wiadomo, sytuacja nie była prosta, jednak finalnie wszystko rozeszło się po kościach, a panowie zostali w całkiem przyjacielskich stosunkach. Jak wtedy zareagował na to zespół? O tym wspomniał Gary Holt.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Jak Exodus zareagował na odejście Kirka Hammetta? O tym wspomniał Gary Holt

Gdy w 1983 roku, Kirk Hammett odszedł do Metalliki, nikt nie spodziewał się, że zespół stanie się taką legendą, a z drugiej strony nikt też nie przypuszczał, że Exodus będzie tak ważnym zespołem. Jak na odejście zareagował Gary Holt? Jak sam powiedział:

Co czułem, kiedy Kirk odszedł? Czy byłem wkurzony? Czy byłem szczęśliwy? Czy zacząłem ćwiczyć więcej? Przez chwilę byliśmy wkurzeni, ale potem byliśmy szczęśliwi i urządziliśmy dla niego wielkie przyjęcie. Już wcześniej ćwiczyłem godzinami i w sumie to się ucieszyłem, bo teraz to był mój zespół

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny