Black Sabbath - Sabotage Super Deluxe (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Black Sabbath - Sabotage Super Deluxe (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

2021-06-08 13:19

Szósty album legendarnej grupy ukazuje się ponownie w wersji Super Deluxe! Zobaczcie jak został wydany wyjątkowy box, porównaliśmy opcję CD i winylową.

Kiedy w 1975 roku Black Sabbath wchodził do studia żeby nagrać swój szósty album 'Sabotage', zespół był uwikłany w skomplikowany proces sądowy ze swoim byłym managerem. Muzycy czuli się osaczeni, niemal sabotowani przez całą sytuację - stąd właśnie nazwa albumu - paradoksalnie jednak to uczucie przelane zostało na intensywność muzyki, którą stworzyli w studio. Pomimo tego jak bardzo uwaga zespołu był wówczas rozproszona, muzykom udało się stworzyć jeden ze swoich najbardziej dynamicznych i jednocześnie niedocenianych albumów w swojej karierze. Grupa zdecydowała powrócić pamięcią do tamtych czasów, wydając wyjątkową reedycję, która jest pełna specjalnych dodatków.

Black Sabbath - Sabotage Super Deluxe (UNBOXING) - Co tam w środku gra?

BMG składa hołd patronom heavy metalu, tworząc kolekcjonerskie wydanie zawierające na nowo zremasterowaną wersję oryginalnego albumu oraz pełen koncert zarejestrowany na trasie w 1975 roku. SABOTAGE: SUPER DELUXE EDITION dostępny będzie od 11 czerwca 2021 r. w wersji 4 LP na 180 gramowych winylach plus siedmiocalowy singiel, zawierający radiową wersję 'Am I Going Insane (Radio)' oraz 'Hole In The Sky' na stronie B oraz opakowany w reprodukcję rzadkiego japońskiego wydania tego singla. Dostępna będzie także wersja 5 CD, również wydana w specjalnym boxie.

Sprawdziliśmy jak wydano specjalny box, zobaczcie nowy odcinek z cyklu 'Co tam w środku gra?':

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?