Fred Durst został przy swoim nowym wizerunku i przy okazji zaprezentował nowy numer z Limp Bizkit

i

Autor: screen: https://youtu.be/yTwqa52k3Hw

Fred Durst został przy swoim nowym wizerunku i przy okazji zaprezentował nowy numer z Limp Bizkit

2021-08-02 9:52

Fred Durst kojarzy się raczej z luźnym stylem ubioru, który przez lata stał się jego znakiem rozpoznawczym. Z upływem lat, wokalista Limp Bizkit dołączył do swojego wizerunku pokaźną brodę, jednak nadal ubierał się dosyć luźno. W końcu coś się zmieniło i Fred postanowił pokazać się z innej strony i gdy wszyscy myśleli, że to jednorazowa akcja, to Fred pokazał się tak na scenie, prezentując nowy numer z Limp Bizkit.

Fred Durst uznawany jest za wiecznego nastolatka, który cały czas jeździ na deskorolce, a co za tym idzie, luźno się ubiera, co oczywiście pasuje do klimatu muzyki Limp Bizkit. Niedawno wokalista postanowił pokazać się z innej stromy, czym mocno zaskoczył fanów. Okazuje się, że nie była to jednorazowa akcja, a specyficzny wygląd zostanie z Fredem na dłużej.

Wywiadówka: Mery Spolsky

Fred Dusrt został przy nowym wyglądzie i zaprezentował z Limp Bizkit nowy numer

Wszyscy obecni na koncercie Limp Bizkit, który odbył się w ramach festiwalu Lollapalooza 2021, mogli zobaczyć nowy wizerunek Freda Dursta na żywo, a jednocześnie usłyszeć nowy numer, którego tytuł to 'Dad Vibes'. Da się wyczuć, że image Freda nawiązuje do nowego numeru i prawdopodobnie jest on powiązany z klipem, który będzie promował numer. Przypomnijmy, że album 'Stampede of the Disco Elephants' zapowiadany jest od 10 lat i jak dotąd dostawaliśmy poszczególne single. Być może coś ruszyło się w tym temacie i w końcu fani się doczekają nowego krążka. Nowy numer możecie usłyszeć od 55:37:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)