Slipknot wspomina Joeya Jordisona w specjalnym filmie

i

Autor: screen: https://youtu.be/5hejcY2p4A4

Slipknot wspomina Joeya Jordisona w specjalnym filmie

2021-08-02 9:20

Śmierć Joeya Jordisona to ogromny szok dla fanów i całego świata rocka. Współzałożyciel Slipknota odszedł w wieku 46 lat, a chwilę po jego śmierci zaczęły spływać kondolencje z całego świata, również od artystów. Perkusistę pożegnała także macierzysta grupa, która opublikowała poruszające nagranie.

Śmierć Joeya Jordisona to zaskoczenie dla fanów oraz muzyków, którzy mieli okazję współpracować z bębniarzem. Współzałożyciel Slipknota odszedł we śnie, a o jego śmierci dowiedzieliśmy się 27 lipca 2021. Artysta jest wspominany przez fanów na całym świecie, ale również inni muzycy wspominają go w postach. Kondolencję spływają między innymi od takich zespołów jak: System Of A Down, Metallica czy Anthrax. Kondolencję pojawiły się także ze strony grupy Slipknot, która opublikowała poruszające wideo.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Slipknot żegnają Joeya Jordisona. W sieci pojawiło się specjalne nagranie

Razem z filmem pojawiło się krótkie oświadczenie zespołu, w którym czytamy:

W obliczu tej ogromnej straty jesteśmy myślami z rodziną i bliskimi Joeya. Jego talentu, sztuki i ducha nie dało się powstrzymać. Wpływ Joeya na Slipknota, nasze życia i na muzykę, którą kochał jest nie do zmierzenia. Bez niego nie byłoby nas. Opłakujemy jego stratę z całą rodziną Slipknota. Kochamy cię, Joey.

Poniżej możecie zobaczyć specjalne nagranie:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć