Corey Taylor o koncertach dla zaszczepionych: To kwestia zdrowego rozsądku

i

Autor: screen: https://youtu.be/tepKLAhSJW0

Corey Taylor o koncertach dla zaszczepionych: To kwestia zdrowego rozsądku

2021-07-30 11:29

Temat koncertów, które mają się odbywać tylko dla zaszczepionych, cały czas budzi wiele kontrowersji. O zdanie zapytano Coreya Taylora, który apeluje o zdrowy rozsądek w tym temacie.

Koncerty dla zaszczepionych są tematem bardzo trudnym, który pojawia się co jakiś czas i budzi wiele dyskusji. Postanowiono zapytać o zdanie Coreya Taylora, który planuje obszerną trasę z zespołem Slipknot. Jak wokalista widzi całą sytuację? Czy według niego, tego typu koncerty to dobry pomysł?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Corey Taylor apeluje o zdrowy rozsądek w temacie koncertów dla zaszczepionych

W wywiadzie dla 'Heavy Consequence', Corey powiedział, jak widzi temat koncertów dla zaszczepionych:

Czy uważam, że powinien być wstęp na koncerty tylko dla zaszczepionych? Tak i nie. Nie uważam, że powinien być taki nakaz, ale wiesz co? Jeśli masz stwarzać ryzyko dla innych osób to lepiej żebyś nie szedł na koncert. Tak mówi zdrowy rozsądek. A jeśli stwarzasz ryzyko dla innych to jesteś pieprzonym dupkiem i nie powinni cię wpuszczać. Moim zdaniem to kwestia zdrowego rozsądku, ale dzisiaj brakuje nam zdrowego rozsądku. (...) Ludzie zachowują się tak, jakby zaszczepienie się oznaczało podpisanie paktu z diabłem. Zapominają, że mogą w sieci znaleźć wszelkie potrzebne informacje na temat tych szczepionek.

Slipknot przygotowuje się do zaprezentowania nowego albumu oraz do trasy koncertowej, która została przełożona z 2020 roku.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)