Flogging Molly na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca, bilety

i

Autor: Materiały prasowe Live Nation Legenda celtyckiego punk rocka wystąpi w Polsce

Flogging Molly na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca, bilety

2022-07-12 11:09

Flogging Molly zagrają w Polsce! Mistrzowie celtyckiego punk-rocka wystąpią na dwóch koncertach: w Krakowie oraz w Warszawie. Bilety na wydarzenia są już dostępne w sprzedaży!

Flogging Molly to irlandzko-amerykański zespół grający celtycki punk rock. Grupa powstała w Los Angeles w 1997 roku z inicjatywy Dave’a Kinga, irlandzkiego imigranta oraz amerykańskiej skrzypaczki Bridget Regan. Nazwa zespołu pochodzi od Molly Malone's - irlandzkiego pubu znajdującego się w Los Angeles. Jak przyznaje Dave:

Graliśmy tam w każdą poniedziałkową noc i czuliśmy się tak, jakbyśmy mieli zanudzić jego bywalców na śmierć (ang. flog to death), dlatego nazwaliśmy zespół Flogging Molly.

Damian Ukeje w Esce ROCK. "Była obawa, że już nigdy nie zaśpiewam. To mój drugi debiut”

Zespół ma na koncie 6 albumów studyjnych, a ostatni z nich zatytułowany Life is Good ukazał się w 2017 roku. Inspiracją grupy są tacy artyści jak m.in The Pogues, The Dubliners, The Clash, Sex Pistols oraz Johnny Cash.

Flogging Molly na dwóch koncertach w Polsce!

Mistrzowie celtyckiego punk rocka zagrają w Polsce - i to dwukrotnie! Grupa miała wystąpić w naszym kraju już w ubiegłym roku, jednak ze względu na pandemię, koncerty zostały przeniesione. Teraz Flogging Molly zagrają 18 lipca w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim Kwadracie. Bilety w cenie od 120 zł są wciąż dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.