Evanescence NIE ZAGRAJĄ w Gliwicach! Znany jest powód [OŚWIADCZENIE]

i

Autor: Peter Kaminski / WENN.com/agefotostock/East News Evanescence odwołali występ w Polsce

Evanescence NIE ZAGRAJĄ w Gliwicach! Znany jest powód [OŚWIADCZENIE]

2022-12-05 16:35

Dziś w Gliwicach miał odbyć się długo wyczekiwany, wspólny koncert Within Temptation i Evanescence. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów formacji, prowadzonej przez Amy Lee. W oficjalnych social mediach grupy pojawiło się oświadczenie, informujące, że grupa NIE ZAGRA swojego setu. Jaki jest powód?

Dziś, czyli w poniedziałek 5 grudnia, miał odbyć się wyczekiwany, wspólny koncert zespołów Within Temptation Evanescence. Grupy wyruszyły we wspólną trasę koncertową "Worlds Collide" - początkowo miała się ona rozpocząć na początku 2020 roku, jednak plany te pokrzyżowała pandemia. Niestety, dla wyczekujących na to wyjątkowe wydarzenie fanów nie mamy dobrych wieści. Na kilka godzin przed jego startem w social mediach zespołu Evanescence pojawiło się oświadczenie informujące, że grupa zmuszona jest odwołać swój set, w związku z czym nie zagra dziś w Gliwicach! Jaki jest tego powód?

Evanescence NIE ZAGRAJĄ w Gliwicach! Znany jest powód [OŚWIADCZENIE]

W opublikowanym poście Amy Lee, w imieniu całego zespołu poinformowała, że choroba, która od dłuższego czasu wisiała nad zespołem, w końcu dotknęła ją samą, a konkretnie jej głos. Artystka napisała, że lekarz odradził jej śpiewanie w aktualnym stanie, by jej wokal nie został uszkodzony. Na chwilę obecną Amy skupia się na tym, by wrócić do formy, niestety przypadłość ta uniemożliwia jej dzisiejszy występ w Gliwicach. Wokalista wyraziła ogromny żal z powodu zaistniałej sytuacji, zaznaczyła, że zespół szuka sposobu na to, by wynagrodzić to swoim fanom i obiecała, że ten wróci do Polski. Pozostałe dwie grupy, Smash Into Pieces Within Temptation wystąpią zgodnie z planem, a ostatnia zagra wyjątkowy, wydłużony set. Aktualnie timing wydarzenia prezentuje się następująco: 

  • 17:30 - DRZWI
  • 20:00 - Smash Into Pieces
  • 21:15 - Within Temptation
Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Odwołany koncert Evanescence - co z biletami?

Dla osób, które zdecydują się zrezygnować z udziału w całym wydarzeniu, istnieje możliwość zwrotu biletów w miejscu ich zakupu do 10 stycznia 2023 roku.