Eska Rock gra razem z WOŚP! Poprowadź audycję Kultowe Kawałki, Kultowe Historie z Jaro Sobierajewiczem

i

Autor: Materiały prasowe Wygraj w licytacji dla WOŚP prowadzenie audycji w Esce Rock!

Eska Rock gra razem z WOŚP! Poprowadź audycję "Kultowe Kawałki, Kultowe Historie" z Jaro Sobierajewiczem

2023-01-26 11:47

Jubileuszowy 31. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Organizatorzy chcą wygrać z sepsą - zagramy dla wszystkich, małych i dużych! Serdecznie zapraszamy do udziału w corocznych internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału. Eska ROCK wspiera WOŚP! Chcesz zobaczyć jak działa radio od kuchni, mieć wpływ na emitowaną w nim muzykę, a może masz coś do powiedzenia? W tym roku zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji, podczas której możecie wylicytować współprowadzenie audycji radiowej w radiu Eska ROCK!

Finał 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w niedzielę 29 stycznia! W tym roku zbiórka przeprowadzana jest na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Co ważne, po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Środki na pomoc można wpłacać za pośrednictwem kanałów elektronicznych już od grudnia, jednym ze sposobów wsparcia działań WOŚP jest udział w internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału. Eska Rock przyłącza się do akcji i gra z Orkiestrą!

Eska Rock gra z WOŚP! Współprowadzenie audycji radiowej w Radiu Eska ROCK

Chcesz zobaczyć jak działa radio od kuchni, mieć wpływ na emitowaną w nim muzykę, a może masz coś do powiedzenia? W tym roku zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji, podczas której możecie wylicytować współprowadzenie audycji radiowej w radiu Eska ROCK! Pod młotek idzie audycja Jara Sobierajewicza, Kultowe Kawałki, Kultowe Historie. Jest to audycja z dominującym udziałem klasyki rocka. Prowadzący prezentuje wybrane utwory dzieląc się ciekawostkami związanymi z legendarnymi artystami i ich utworami.

Licytować prowadzenie audycji można pod linkiem, do czego mocno zachęcamy!

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?