Dzika impreza, rock i film 'Trainspoting'! Posłuchaj nowego singla zespołu Kolory

i

Autor: Materiały prasowe

Dzika impreza, rock i film 'Trainspoting'! Posłuchaj nowego singla zespołu Kolory

2021-08-24 14:48

KOLORY powracają i oddają w ręce fanów utwór “Poziomki”. Zespół szykuje się do wydania swojego debiutu fonograficznego w wytwórni My Name Is New Label. Oprócz wspomnianego singla na albumie znajdą się wydane już wcześniej utwory “Będzie Ci dobrze” oraz “Szorty”.

KOLORY to grupa muzyków pochodzących z serca Górnego Śląska, która od 2019 roku współpracuje z projektem My Name Is New. Chłopaki od początku dali się poznać jako reprezentanci indie rockowego grania. Zespół można było zobaczyć i usłyszeć na dużych polskich festiwalach, takich jak np. Open'er Festival czy Przystanek Woodstock. Już 8 września nakładem My Name Is New Label ukaże się pierwsza płyta formacji zatytułowana “Chcieliśmy tylko coś poczuć”. Znajdą się na nich wydane w tym roku utwory, a także nieco starsze kompozycje jak np. “Jakoś nam to nie idzie”.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Najnowsza piosenka KOLORÓW opowiada o podróżach w głąb siebie i powracania do momentów, podczas których czuliśmy ekscytację oraz beztroskę. To muzyczna historia o wspomnieniach, które skupiają się wokół tego, co czuliśmy w danym czasie w naszym życiu. Porusza ona także temat unikalności sposobu postrzegania świata i tego, że perspektywa każdej jednostki może być wyjątkowa. Szalony klip do utworu, inspirowany kultowym filmem Danny'ego Boyle'a pt. “Trainspotting”, jest już dostępny na kanale KayaxTV na platformie Youtube.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu