Męskie Granie na Bulwarach Wiślanych - szczegóły wydarzenia

i

Autor: Materiały prasowe

Męskie Granie na Bulwarach Wiślanych - szczegóły wydarzenia

2021-08-24 13:40

Męskie Granie to jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce sponsorowane przez markę Żywiec już od ponad 10 lat. Co roku na scenach Męskiego Grania występują największe polskie gwiazdy, a bilety na koncerty wyprzedają się w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Teraz finał trasy będzie można zobaczyć na Bulwarach Wiślanych.

Tegorocznymi gwiazdami trasy oraz członkami, powstającej tylko na to wydarzenie, Męskie Granie Orkiestra 2021 Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. Rokrocznie koncerty w ramach trasy odbywają się w największych polskich miastach, a finałowy koncert ma miejsce w Żywcu – sercu naszej marki, który będzie transmitowany również na Bulwarach Wiślanych, na scenie głównej przy Bella Italia. Transmisja odbędzie się 29. sierpnia, czyli dokładnie 24h po wydarzeniu live w Żywcu. 

Co tam w środku gra - Yugoton

Jest to wydarzenie, które co roku oglądają dziesiątki tysięcy osób – będzie to idealna okazja dla fanów Męskiego Grania do wspólnego przeżywania muzyki. 

Dodatkowo podczas transmisji koncertu na Bulwarach Wiślanych zaplanowane są akcje konkursowe z nagrodami, zapewnionymi przez organizatora trasy koncertowej - markę Żywiec.

Więcej informacji na temat trasy znajdziecie na: https://www.meskiegranie.pl/

Metallica - najlepsze tatuaże fanów