Dziennikarz oskarża Courtney Love o MOLESTOWANIE! Zamierza iść do sądu?

i

Autor: Berzane Nasser/ABACA/EAST NEWS Courtney Love oskarżona o molestowanie!

Dziennikarz oskarża Courtney Love o MOLESTOWANIE! Zamierza iść do sądu?

2023-05-23 13:12

Courtney Love znów jest na językach wszystkich. Liderka Hole, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci świata show biznesu, została oskarżona o... molestowanie! O swoim spotkaniu z wokalistką opowiedział w jednym z wywiadów dziennikarz i nie ukrywa on, że czuł się w jej towarzystwie wyjątkowo niekomfortowo...

Courtney Love od lat wzbudza ogromne kontrowersje w świecie show biznesu. Rynek usłyszał o niej na dobre, gdy została żoną Kurta Cobaina. O parze w latach 90. rozpisywały się wszystkie media, zwracając przede wszystkim uwagę na ich burzliwą relację i wspólne zażywanie środków odurzających. Swobodne wypowiedzi Courtney na ten temat doprowadziły do tego, że tuż po porodzie małżeństwo straciło na chwilę prawa do opieki nad nowo narodzoną córką. Fani Nirvany nigdy nie ukrywali niechęci do Love, którą oskarżali o odciąganie ich idola od tworzenia muzyki, aż w końcu wprost oskarżyli ją o przyczynienie się do jego śmierci. 

Najważniejsze kobiece albumy rockowe wszech czasów

Courtney Love molestowała dziennikarza?

Courtney znów jest na językach wszystkich i to bynajmniej nie z powodu swoich planów na przyszłość, chociażby powrotu na wielki ekran. Liderka Hole została oskarżona o molestowanie.

Dziennikarz Frank Elaridi był ostatnio gościem podcastu "Pretty Frankly". Jego prowadzący, muzyk Nahko Bear, sam został oskarżony o seksualne napastowanie kobiety, jednak zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Przy okazji tłumaczenia się z tej sytuacji, Elaridi powiedział, że on sam jest ofiarą molestowania, którego doznał ze strony właśnie Love. Elaridi miał się spotkać z wokalistką około sześć lat temu, po festiwalu Coachella (prawdopodobnie chodzi o edycję imprezy z 2016 roku), by przeprowadzić z nią wywiad. Po jego zakończeniu Love miała zaprosić dziennikarza na after party, na którym robili sobie wspólne zdjęcia. Frank twierdzi, że właśnie w tym momencie Love, niespodziewanie, dotknęła jego krocza. Choć dziennikarz wprost opowiedział o przykrym dla siebie doświadczeniu to twierdzi, że nie uważa, że z tego powodu liderka Hole powinna zostać "anulowana". Courtney Love nie skomentowała jeszcze tych słów.

A gdy drugie zdjęcie jest praktycznie gotowe, ona chwyta mnie za krocze, naprawdę mocno. Byłem zbity z tropu. Jest to dosłownie uwiecznione na fotografii, ponieważ ktoś po drugiej stronie pokoju zrobił je i wysłał później do mnie - mówi dziennikarz w wywiadzie.