Dzień Kobiet na koncertowo! Te podarunki z pewnością spodobają się fankom muzyki!

i

Autor: Pixabay Propozycje prezentów muzycznych na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet koncertowo! Te podarunki z pewnością spodobają się fankom muzyki!

2023-03-08 9:32

Dziewczyny powinny trzymać się razem! Skoro tak, to z okazji Dnia Kobiet warto zaplanować spotkanie z mamą, sis, przyjaciółkami lub z innymi silnymi kobietami np. tymi występującymi na scenie. Poniżej propozycje wydarzeń z artystkami, które pokazują jak wygląda prawdziwa siła kobiet!

Dzień Kobiet 2023 JULIA WIENIAWA & MERY SPOLSKY

Mery pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej słowa są szczere, ubrane w mocne elektro-techno brzmienia i rytmiczne melodie. W zasadzie większość rzeczy robi sama, bo chce, żeby wszystko co wychodzi spod jej ręki miało etykietkę „spolsky” – projektuje scenografię, grafiki oraz stroje, produkuje i komponuje. Tym razem z okazji Dnia Kobiet, 8 marca w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu wystąpi w duecie z inną wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej, Julią Wieniawą.

P!NK Summer Carnival 2023

Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem. Międzynarodowa ikona muzyki pop zagra na PGE Narodowym w Warszawie 16 lipca 2023 roku. Goście specjalni: Margaret, Viki Gabor, Kidcutup.

Maria Peszek - Wiosenna trasa

Autorka przejmujących i bezkompromisowych tekstów poruszających tematy religijności, polskości, tradycyjnych ról społecznych, niejednokrotnie wstrząsających polską opinią publiczną. Maria Peszek wywołuje skrajne emocje, jasno i otwarcie wyraża swoje poglądy i jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci w polskiej branży rozrywkowej. Określana jako „koncertowe zwierzę” Maria Peszek zagrała ponad 500 entuzjastycznie odebranych koncertów w Polsce i za granicą, na scenach klubowych oraz na najważniejszych polskich i europejskich festiwalach.

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock

Stand up Mamy Na Obrotach

"Mój pierwszy raz" to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów! - Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! - mówi twórczyni stand upu.

Agnieszka Chylińska trasa Never Ending Sorry

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczaiła słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały ukute przez nią samą słowa „Nigdy Taka Sama”. Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem.

Bilety na wydarzenia dostępne są na stronie ebilet.pl.