Tłum na koncercie

i

Autor: pexels Tłum na koncercie

QUiZ

Dopasuj wersy przebojów do zespołów! Dasz radę w tym quizie?

2024-04-18 14:57

Na taki quiz czekali wszyscy fani polskiego starego rocka. Jeśli jesteście miłośnikami muzyki w takim wydaniu, na pewno będziecie znali odpowiedzi na pytania z naszego quizu. Tym razem jego bazą jest połączenie fragmentów tekstów piosenek z wykonującymi je zespołami. Myślicie, że zrobicie to bezbłędnie? Może być trudno!

QUIZ o polskich rockowych piosenkach

Te kawałki zna chyba każdy fan polskiego, rockowebo brzmienia. Są znane, osłuchane, ale czasem można mieć problem z automatycznym połączeniem ich z zespołem, który je wykonuje. I tu pojawia się problem - niektóre z pytań w naszym quizie są podchwytliwe i naprawdę trzeba się skupić, by nie zaliczyć wpadki! A to wiąże się przecież z utratą punktów...

W naszym quizie najdziecie pytania o kawałki, które mają na swoim koncie już dobre kilka lat. Szczególnie dobrze będą z nimi zaznajomione osoby kochające muzykę lat 80., 90. i początku 2000. Są na tyle popularne, że znać je będzie nie tylko starsi muzyczni wyjadacze, ale i młodsze pokolenie miłośników polskiego rocka.

Sprawdźcie, czy uda się wam połączyć wszystkie fragmenty piosenek z ich wykonawcami! Quiz znajdziecie poniżej. Dajcie znać w komentarzach, jak wam poszło!

QUIZ. Przypasujesz wersy tych hitów do zespołu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 11
"Wołasz mnie - słyszę swoje imię / Płynę więc - przecież wszystko płynie / Mówisz, że nic się nie zmieniło / Tak już jest - tak już przecież było" - to słowa piosenki zespołu...
Rockoskop: oto nasz przegląd dyskografii zespołu REPUBLIKA

Ci aktorzy mogli zagrać główne role w tych kultowych produkcjach:

Listen on Spreaker.