Z początkiem nowego roku, Luxtorpeda usunęła Facebooka i Instagram. Gdzie teraz można znaleźć zespół?

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZkbSzw83TtM

Dlaczego Luxtorpeda wróciła na Facebooka? Wyjaśnił to Litza

2021-08-04 9:22

Z początkiem roku, Luxtorpeda postanowiła zrezygnować z mediów społecznościowych. Grupa usunęła Facebooka i Instagram, przenosząc wszystko do swojej aplikacji mobilnej. Niedawno jednak, fanpage grupy pojawił się ponownie na Facebooku. Sytuację wyjaśnił Litza.

Luxtorpeda zdążyła przez lata obecności na Facebooku, uzbierać pokaźną ilość fanów, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu zespołu. Z końcem 2020 roku, grupa postanowiła usunąć się z social mediów, kasując fanpage z ponad 200 tysiącami polubień! Powodem były słabe zasięgi i kłótnie użytkowników, którzy przelewali swoje polityczne frustrację na grupę. Niedawno można było zauważyć, że strona wróciła na Facebooka. Całą sytuację wyjaśnił Litza.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Litza tłumaczy, dlaczego Luxtorpeda wróciła na Facebooka

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Litza wytłumaczył, dlaczego fanpage Luxtorpedy wrócił na Facebooka:

Nasz menadżer naciskany przez organizatorów, którym trudno zrozumieć, że Facebook jest przeszłością, zaczął prowadzić profil z informacjami koncertowymi, ale nikt z nas nie ma dostępu do zespołowego Facebooka. Jeśli ktoś chce nas znaleźć w mediach społecznościowych może nas szukać na Instagramie.

Luxtorpeda cały czas jest w trasie, promując album 'Anno Domini MMXX'.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny