Deftones rozstali się z basistą, o czym poinformowali go mailem. O co chodzi?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=DPA38OQQqXo

Deftones rozstali się z basistą, o czym poinformowali go mailem. O co chodzi?

2022-03-11 8:39

Przemieszania w składach zespołów nie są niczym dziwnym, jednak ostatnia rotacja w szeregach Deftones może dziwić. Sytuacja jest o tyle dziwna, że basista, który został usunięty z zespołu, otrzymał informację mailem.

Deftones jest zespołem, który można zaliczyć do weteranów sceny. Mimo wielu przeciwności, grupa działa do dzisiaj, radzi sobie bardzo dobrze i wygląda na to, że jej działalność nie będzie zakłócona. Niedawno grupa rozstała się z basistą Sergio Vegą i jak on sam przekazał, otrzymał informację od zespołu mailem.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Sergio Vega rozstał się z Deftones. Basista otrzymał informację o tym... mailem

Warto rozjaśnić całą sytuację na wstępie, Sergio Vega jest związany z zespołem od 2009 roku, a jego obecność jest na bazie kontraktu z zespołem. Basista niedawno sam ogłosił, że rozstał się z zespołem, by skupić się na innych projektach. Vega myślał, że kontrakt zostanie przedłużony wkrótce, jednak artysta otrzymał maila od prawników zespołu, w którym życzono mu wszystkiego dobrego, jednocześnie nie przedłużając z nimi umowy. 

Przypomnijmy, że Vega nagrał z Deftones cztery płyty: 'Diamond Eyes' (2010), 'Koi No Yokan' (2012), 'Gore' (2016) oraz 'Ohms' (2020).

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)