Dawid Podsiadło zaskoczył na Narodowym! Post na rockowo i zapowiedź kolejnych stadionowych koncertów

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Piotr Tarasewicz Historyczny występ Dawida Podsiadły na PGE Narodowym w Warszawie w sobotę 26.08

Dawid Podsiadło zaskoczył na Narodowym! "Post" na rockowo i zapowiedź kolejnych stadionowych koncertów

2023-08-28 12:37

W sobotę na warszawskim PGE Narodowym miało miejsce wyczekiwane przez wielu wydarzenie. Kolejny już w karierze koncert stadionowy dał Dawid Podsiadło! Pokaz cieszył się ogromną popularnością i już zapisał się w historii rodzimych koncertów. Na wydarzeniu sporo się działo i już wiadomo, że to tylko początek!

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych współczesnych polskich artystów. Muzyk jest obecny na rodzimym rynku już od 2012 roku, kiedy to wziął udział w w drugiej edycji programu "X Factor", którą udało mu się wygrać. Już w maju następnego roku, nakładem Sony Music Entertainment Poland, ukazał się jego debiutancki album, zatytułowany  Comfort and Happiness, który osiągnął ogromny sukces krytyczny i komercyjny. Dwa lata później Podsiadło powrócił z krążkiem Annoyance and Disappointment, a w 2018 roku swoją premierę miał przełomowy dla jego kariery Małomiasteczkowy, za który artysta został nagrodzony dwoma Fryderykami i Paszportem Polityki. Muzyk powrócił po czteroletniej przerwie w ubiegłym roku z bardzo dobrze przyjętą płytą Lata dwudzieste.

Mellina #30: Daria Zawiałow: to był mój najgorszy koncert. Zjadł mnie stres. Stres mną zawładnął

Dawid Podsiadło zawładnął Stadionem Narodowym!

Już w ubiegłym roku Dawid Podsiadło ogłosił, że, poza regularną trasą, promującą najnowsze wydawnictwo, zagra specjalny koncert na warszawskim PGE Narodowym. Koncert wyprzedał się na pniu, a wyczekiwane wydarzenie odbyło się w sobotę 26 sierpnia i już zapisało się w historii polskich koncertów. Dawid Podsiadło jest obecnie pierwszym polskim artystą, który wyprzedał Narodowy, zbierając na nim publiczność, liczącą imponujące 80 tysięcy osób, co dało największy koncert w historii Stadionu! Na zebranych czekała imponująca, obrotowa scena, ustawiona na samym środku transportu, goście - Artur Rojek, sanah i Taco Hemingway oraz imponujące aranżacje.

"POST" na rockowo!

Muzyk miał niespodziankę także dla tych fanów, którym nie udało się zakupić biletów - koncert był częściowo streamowany! To właśnie w tej części wybrzmiał wydany jako pierwszy singiel z ubiegłorocznych Lat dwudziestych numer POST. Zaskoczyła mocno jego aranżacja - rockowa i mocno gitarowa! Sprawdź nagranie poniżej.

Dawid Podsiadło wróci na Stadiony w 2024 roku!

Muzyk nie zamierza zwolnić tempa! Już w przyszłym roku Dawid Podsiadło ponownie zawładnie największymi polskimi stadionami! Poniżej daty i lista miast:

  • 1.06.2024 - Gdańsk - Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 15.06.2024 - Poznań - ENEA Stadion
  • 22.06.2024 - Chorzów - Stadion Śląski

Już w środę, 30 sierpnia, o godzinie 12.00 rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek 31 sierpnia o tej samej porze, wystartuje sprzedaż otwarta w serwisie eBilet.pl.