Dave Mustaine ujawnił nazwisko nowego basisty Megadeth. Kto będzie grał w zespole?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mEkXyEIu3OU

Dave Mustaine ujawnił nazwiska gości na nowym albumie Megadeth

2022-04-04 11:51

Już jakiś czas temu, Dave Mustaine podkreślał, że nowa płyta Megadeth będzie 'zaciekła'. Teraz już wiemy, że prace nad krążkiem są praktycznie ukończone. Dave postanowił udostępnić listę gości na krążku. Kto pojawi się na płycie?

Dave Mustaine i zespół Megadeth nie muszą już nikomu nic udowadniać i jak często podkreślają fani, grupa już 'swoje zrobiła'. Mimo tego, Dave Mustaine cały czas pracuje nad nowościami i już niedługo usłyszymy nowy album zespołu. Jak zdradził artysta, wszystko już jest w ostatniej fazie przygotowań, a teraz udostępniona została lista gości na krążku.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Dave Mustaine ujawnił nazwiska gości na nowym albumie Megadeth

W wywiadzie dla SiriusXM Dave zdradził, jakich gości możemy spodziewać się na płycie 'The Sick, the Dying… and the Dead'. Wiadomo, że wszystkie partie basu nagrał Steve DiGiorgio z Testament. Dodatkowo, na płycie pojawi się Sammy Hagar i co najciekawsze, Ice-T! Jak powiedział Mustaine:

Jest taki numer pod tytułem 'Night Stalker', w którym dołączył mój kumpel Ice-T, bo służył w armii i odbył dwie tury w Afganistanie. Poznaliśmy się chyba w 1991 roku.

Album ukaże się prawdopodobnie 8 lipca 2022 roku.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu