Dzieciak z okładki 'Nevermind' pozywa Nirvanę! Chodzi o szerzenie dziecięcej pornografii

i

Autor: screen: https://youtu.be/ljUtuoFt-8c

Dave Grohl dosadnie wypowiedział się na temat pozwu o okładkę 'Nirvany'

2021-10-27 9:10

Okładka albumu 'Nevermind' jest uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii rocka. Niedawno Spencer Elden, który jest widoczny na okładce krążka, złożył pozew, w którym domaga się zadośćuczynienia, ponieważ uważa, że jego godność została naruszona. W końcu Dave Grohl mocno wypowiedział się na temat sytuacji.

Okładka albumu 'Nevermind' jest uznawana za ikoniczny obrazek w historii rocka, który znają nawet osoby, który nie słuchają tego typu muzyki. Ostatnio jednak głośno było o bohaterze okładki - Spancerze Eldenie, który nie jest zadowolony z tego, że jest na okładce nago. Sprawa jest cały czas w toku, aż w końcu głos zabrał Dave Grohl, który mocno skomentował całe zamieszanie.

Co tam w środku gra - Metallica

Dave Grohl dosadnie wypowiedział się na temat pozwu o okładkę 'Nirvany'

Dave Grohl, udzielił wywiadu Craigowi Jenkinsowi dla 'New York'. Lider Foo Fighters starał się najbardziej jak się da, odpowiedzieć dyplomatycznie, jak wygląda sytuacja z okładką albumu:

Nie wiem, czy powinienem się w ogóle w tej sprawie wypowiadać, ponieważ zbyt dużo o niej nie myślałem. Czuję to samo, co większość ludzi – zwyczajnie się z tym nie zgadzam. To wszystko, co chcę powiedzieć. 

Jednak to nie był koniec rozmowy, bo Craig Jenkins podkreślił fakt, że Spencer Elden ma na klatce piersiowej wytauowany tytuł albumu. Jak powiedział dosadnie Dave Grohl:

Słuchaj, on ma tatuaż z 'Nevermind'. Ja takiego nie mam.

Nie wiadomo co dalej ze sprawą, sąd jeszcze nie podjął tematu.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]