Daron Malakian i Shavo Odadjian z SOAD, nagrali piosenkę dla drużyny hokejowej

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/CUFu_k_Ja5X/

Daron Malakian i Shavo Odadjian z SOAD, nagrali piosenkę dla drużyny hokejowej

2021-09-23 9:39

Na nową płytę System Of A Down z pewnością trzeba będzie jeszcze długo czekać, jednak członkowie zespołu nie siedzą bezczynnie. Daron Malakian i Shavo Odadjian postanowili połączyć siły i nagrać numer dla ulubionej drużyny hokejowej.

Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana przez fanów już ponad 15 lat i wygląda na to, że raczej nie ma szans, by najbliższej przyszłości usłyszeć cokolwiek nowego od zespołu. Oczywiście, pojawiły się dwa nowe single, jednak nie były one zapowiedzią całego krążka. Członkowie SOAD są jednak aktywni, a niedawno Daron MalakianShavo Odadjian nagrali wspólnie numer, który dedykowany jest dla ich ulubionej drużyny hokejowej.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Daron Malakian i Shavo Odadjian z SOAD, nagrali piosenkę dla drużyny hokejowej

Na zdjęciach opublikowanych na instagramie Darona Malakiana, możemy zobaczyć, że gitarzysta pojawił się w klasycznej koszulce, która został użyta do klipu 'Toxicity'! Dodatkowo, Malakian użył również gitary Ibanez Iceman, która była obecna na koncercie 'Souls Benefit Concert' w dniu 24 kwietnia 2004 r.. Był to występ zorganizowany przez SOAD w celu uhonorowania ofiar i organizacji charytatywnych działających na rzecz uznania ludobójstwa Ormian. Mostek instrumentu został spersonalizowany na koronę z tarczy grupy hokejowej Kings.

Jak napisał Daron:

Świetnie się bawiłem z moim bratem Shavo Odadjianem podczas sesji zdjęciowej LA Kings! Koszulka, którą mam na sobie, jest tą samą, którą nosiłam w teledysku „Toxicity” 20 lat temu! Od tamtej pory po raz pierwszy ją zakładam. Gitara Iceman również pochodzi z tego samego okresu, z mostkiem stylizowanym na koronę LA Kings.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ze specjalnej akcji:

Nie ujawniono, kiedy numer pojawi się w sieci, jednak wiadomo, że ma to być nowa wersja hymnu LA Kings, którą możecie posłuchać poniżej:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)