Daria Zawiałow

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Daria Zawiałow straciła głos. Wyznanie gwiazdy załamało jej fanów

2021-08-16 11:05

Daria Zawiałow ma za sobą bardzo intensywne tygodnie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka poinformowała fanów, że odbiły się one na jej zdrowiu, a przede wszystkim na jej głosie. Gwiazda napisała wprost, że straciła głos, przez co lekarz zabronił jej śpiewać. Fani oczywiście pospieszyli ze słowami wsparcia dla artystki.

Daria Zawiałow straciła głos! O wstrząsającym fakcie artystka poinformowała swoich wielbicieli za pośrednictwem Facebooka. Ostatnie tygodnie były bardzo intensywne dla Darii Zawiałow i członków jej zespołu. Wokalistka rozpoczęła koncerty w ramach Męskiego Grania, gdzie jest członkinią obu składów festiwalowej orkiestry, a także zagrała liczne koncerty promujące jej najnowszy album Wojny i noce. Piosenkarki nie zabrakło między innymi na Fest Festivalu w Chorzowie, gdzie po raz drugi w karierze zaprezentowała się na Main Stage. Niestety, Daria Zawiałow przeforsowała swoje gardło, przez co została zmuszona do odwołania zaplanowanych na najbliższe dni koncertów.

Oświadczenie, które wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych, bardzo zaniepokoiło wszystkich jej fanów. Na szczęście zrozumieli oni powagę sytuacji i zamiast ubolewać na odwołanymi koncertami, w których mieli wziąć udział, wyrazili swoje wsparcie dla gwiazdy w trudnych chwilach.

Jak dobrze znasz hity Darii Zawiałow?

Pytanie 1 z 9
Każdy zna odpowiedź Co jest w mojej głowie...

Daria Zawiałow straciła głos

Choć Daria Zawiałow miała zaplanowanych jeszcze sporo koncertów, najbliższe dni będzie musiała przeznaczyć na leczenie infekcji gardła.

Ostatnio jest u mnie bardzo bardzo intensywnie. Niestety mój organizm zaczął się trochę buntować. Po wczorajszym koncercie, a właściwie po ostatnim tygodniu koncertowym, straciłam głos. Byłam dziś rano u foniatry i dostałam całkowity zakaz śpiewania na najbliższe dni. Moje gardło jest w fatalnym stanie. Muszę znaleźć chwilę na odpoczynek i regenerację głosu. (...) Mam ogromną nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy i będę mogła dokończyć letnią trasę - napisała na Facebooku.

Fani nie zawiedli i zasypali Darię ciepłymi słowami. My również przyłączamy się do życzeń i czekamy na kolejne koncerty artystki!

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa
Źródło: Daria Zawiałow straciła głos. Wyznanie gwiazdy załamało jej fanów