Dani Filth (Cradle of Filth) i Ed Sheeran na wspólnym lunchu! Prace nad wspólną muzyką wkraczają na nowy etap?

i

Autor: Screen z Twittera/CradleofFilth - https://twitter.com/CradleofFilth/status/1605955792170938368/photo/1 Dani Filth i Ed Sheeran pracują razem!

Dani Filth (Cradle of Filth) i Ed Sheeran na wspólnym lunchu! Prace nad wspólną muzyką wkraczają na nowy etap?

2022-12-29 10:23

Już od dłuższego czasu wiadomo o tym, że doszło do współpracy dwóch artystów z zupełnie odmiennych muzycznych światów - Dani’ego Filtha z zespołu Cradle of Filth i Eda Sheerana, czyli jednego z najpopularniejszych popowych muzyków na świecie. Okazuje się, że Panowie całkiem niedawno spotkali się na wspólnym lunchu. Czy to oznacza, że prace nad wspólną muzyką wkraczają na nowy etap?

O tym, że Dani Filth - lider black metalowego zespołu Cradle of Filth, współpracuje z Edem Sheeranem, wiadomo od ponad roku. Podczas edycji festiwalu Bloodstock Open Air, który odbył się w 2021 roku, Dani poinformował, że jest bardzo bliski rozpoczęcia na poważnie nagrań z jednym z najpopularniejszych popowych muzyków na świecie. Panowie wymienili kilka maili i mieli w planach spotkanie w domu jednego z nich. Pod koniec sierpnia 2022 roku Filth zaktualizował stan rzeczy, zwracając uwagę. że prace wciąż trwają, zostały zahamowane przez czynniki zewnętrzne, fani mogą być jednak pewni, że efekty prędzej, czy później ujrzą światło dzienne.

Dani Filth (Cradle of Filth) i Ed Sheeran na wspólnym lunchu! 

Czyżby miało się to wydarzyć szybciej, niż się wszystkim wydaje? W czwartek 22 grudnia w oficjalnych social mediach Cradle of Filth pojawiło się zdjęcie, przedstawiające Dani’ego i Eda na wspólnym lunchu! Podpis głosi. że muzyk ‘właśnie zrobił coś bardzo zabawnego’ - czy chodzi o nową muzykę? Szczegółów brak, wygląda jednak na to, że warto szczególnie przyglądać się kolejnym działaniom Cradle of Filth.

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock