Fieldy odchodzi na jakiś czas z grupy Korn! O co chodzi i kto zastąpi basistę?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/FieldyOfficial

Czy Fieldy wróci do Korna? Szczegóły zdradził Munky

2021-11-15 10:26

Zespół Korn zapowiedział ostatnio nowy album i cały czas koncertuje, jednak bez Fieldy'ego na pokładzie. Zapytano Munky'ego, co słychac o basisty i czy jest szansa na jego powrót do grania z Kornem.

Zespół Korn zapowiedział nowy album i kolejne koncerty, jednak wiadomo, że odbędą się one bez udziału Reginalda Quincy'ego Arvizu, znanego jako 'Fieldy'. Czy jest szansa na to, aby basista powrócił na scenę i ponownie grał z Kornem? Na to pytanie odpowiedział Munky, który ujawnił, co słychać u kolego z zespołu.

Co tam w środku gra - Metallica

Czy Fieldy wróci do Korna? Szczegóły zdradził Munky

W wywiadzie dla 'Loudwire Nights' Munky opowiedział, jaki jest obecnie stan Fieldy'ego:

W tej chwili ma wolny czas, żeby odnaleźć to, co czyni go szczęśliwym, czym jest dla niego szczęście i co chce robić ze swoim życiem. Myślę, że to najlepiej, jak można ująć. I stara się sprawić, by jego zdrowie psychiczne miało się jak najlepiej, bo jeśli z twoim zdrowiem psychicznym jest źle, zaczniesz podejmować złe decyzje. Dajemy mu czas, żadnej presji. Niech zdecyduje, co chce robić. My wciąż możemy pracować i koncertować. Ale brakuje nam go. Kochamy go i chcemy jego zdrowia.

Przypomnijmy, że nowy album Korna ukaże się 4 lutego 2022 roku, a jego tytuł to 'Requiem'. Na krążku zagrał Fieldy, a pierwszy singiel to 'Start The Healing'.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny