Crystal Fighters

i

Autor: Materiały prasowe

Crystal Fighters wystąpią w Polsce! Koncertowy wulkan energii w Pregresji

2023-09-20 12:08

Crystal Fighters ogłaszają swój powrót wraz z nowym albumem “Light+” i z tej okazji na początku przyszłego roku wyruszą w europejskie tournee, na którym nie zabraknie również koncertu w Polsce! Brytyjsko-hiszpański kolektyw wystąpi 23 lutego w warszawskim klubie Progresja.

Crystal Fighters od samego początku są zespołem poszukującym i otwartym na świat, którego pomysły opierają się na łączeniu - częściowo brytyjski i częściowo baskijski, stary i nowy, pół popowy i pół tradycyjny, lecz zawsze emanujący skrajnie zaraźliwą, wciągającą do tańca energią. Porozrzucani po różnych kontynentach w czasie pandemii muzycy zaczęli zastanawiać się czego w ostatnich latach brakowało w ich muzyce i tak powstał “Light+” - album napisany dla nich samych, mający jednocześnie zapewnić fanom odświeżający powrót do fundamentalnych wartości grupy. W rezultacie materiał wypełniony jest mieszanką różnych pomysłów - od rave’owych momentów, przez odrobinę rytmów Cumbia po słodkie, popowe melodie. Crystal Fighters są niczym wybuch światła w ciemności - wkrótce wstanie słońce, a my będziemy mogli spotkać się na prowadzonej przez nich imprezie.

Crystal Fighters w Warszawie

Crystal Fighters wystąpią 23 lutego 2024 roku w warszawskiej Progresji. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00. Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Fisz Bartosz Waglewski - nie uważam się za boomera I MELLINA #8 Marcin Meller