Corey Taylor zupełnie rozkleił się podczas spotkania z fanami! Emocjonalny apel wokalisty

i

Autor: Owen Sweeney/Invision/AP/East News Emocjonalny moment na wydarzeniu Coreya Taylora

Corey Taylor zupełnie rozkleił się podczas spotkania z fanami! Emocjonalny apel wokalisty

2023-08-22 9:25

Już za kilka tygodni światło dzienne ujrzy najnowszy, drugi już album solowy Coreya Taylora. Muzyk w ramach promocji nadchodzącego wydawnictwa, wziął udział w wyjątkowym spotkaniu z fanami. To właśnie na tym wydarzeniu doszło do niezwykle emocjonalnego momentu, a wokalista wystosował do swoich wielbicieli bardzo ważny apel.

Corey Taylor zupełnie nie zwalnia tempa! Niecały rok po premierze ostatniego albumu Slipknota, muzyk wyda swój własny, drugi już autorski krążek. Premiera CMF2 zbliża się wielkimi krokami - płyta ukaże się na rynku już 15 września, sam Taylor już dawno określił ją mianem "najlepszego rockowo-metalowego albumu tego i następnego roku". Do tej pory świat miał okazję zapoznać się z trzema singlami - świetnym Beyond, przejmującym Post Traumatic Blues i najnowszym Talk Sick. W ramach promocji wydawnictwa, Corey wyruszy także w solową trasę koncertową, niestety, na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by muzyk miał w jej ramach zawitać do Polski (liczymy, że to się jednak zmieni!).

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Corey Taylor z ważnym apelem do fanów

Corey już intensywnie promuje nadchodzący krążek - udzielił chociażby wywiadu dla Loudwire, w którym wskazał na przykład, gdzie, według niego leży przyczyna faktu, iż fani rzucają w występujących artystów i artystki ciężkimi przedmiotami. W innej części rozmowy nie krył irytacji kondycją współczesnego społeczeństwa.

Teraz artysta zdecydował się na spotkanie z fanami. Odbyło się ono 7 sierpnia w klubie nocnym Kingston's Pryzm, a prowadziła je Sophie K., która nie tylko rozmawiała z Coreyem, ale też przekazywała mu pytania zadawane przez fanów za pośrednictwem chatu. Jeden z wielbicieli zapytał go, jakiej rady udzieliłby młodszemu sobie, jeśli chodzi o kwestię zdrowia psychicznego. Jak wskazują osoby obecne na miejscu, wokalista podszedł do tematu niezwykle emocjonalnie. Podziękował fanom za ich obecność i wsparcie przez te wszystkie lata i zapewnił, że on sam, jest tu zawsze dla nich, szczególnie tych osób, którzy potrzebują pomocy. Taylor wyraźnie drżącym głosem dodał, że powiedziałby młodszemu sobie, że wszystko będzie dobrze, a wszystko to, co ma miejsce, dobrego i złego, jest jedynie tymczasowe. Taki sam apel muzyk wystosował także do uczestniczących w spotkaniu wielbicieli.

Chcę, żebyście coś wiedzieli. Przez długi czas nie miałem w sercu zbyt wielu powodów do życia, ale ponieważ moje życie toczy się dalej, a wy byliście przy mnie, nie macie pojęcia. Obiecuję Wam to. Obiecuję Wam to, tak długo jak tu jesteście, zawsze będę tu dla Was. Szczerze, powiedziałbym… i to jest prawda, powiedziałbym 18-letniemu sobie, że wszystko będzie dobrze, ponieważ nikt mi tego ku**a nigdy nie powiedział. I każdy, kto potrzebuje to usłyszeć, właśnie teraz - posłuchaj mnie. Będzie dobrze, bez względu na to, co się dzieje, to wszystko jest tymczasowe. I możesz przez to przejść, bo jesteś, ku**a, silniejszy, niż myślisz - powiedział Corey do fanów.

Cały moment został uwieczniony na nagraniu.