Co z nowym albumem Bring Me The Horizon?

i

Autor: Alberto Pezzali/Invision/East News

Wiadomości

Co z nowym albumem Bring Me The Horizon? "Brzmi naprawdę dobrze i jesteśmy z tego powodu zadowoleni"

Nowy album Bring Me The Horizon jest na horyzoncie i to... od kilku dobrych miesięcy. Wciąż jednak "Post Human: NeX Gen" nie ujrzał światła dziennego. Muzycy BMTH tłumaczą się więc z kolejnych opóźnień.

Bring Me The Horizon a nowy album. Kiedy w końcu się ukaże?

Fani formacji Bring Me The Horizon muszą wykazać się niemałą cierpliwością w ostatnich miesiącach. Wciąż bowiem czekają na nowe wydawnictwo od swoich ulubieńców. Przypomnijmy, że krążek zatytułowany "Post Human: NeX Gen" miał pierwotnie ukazać się na rynku we wrześniu ubiegłego roku. Do tego jednak nie doszło. Później muzycy przesunęli premierę na styczeń 2024. I znowu nie udało się dotrzymać terminu. 

Muzycy zdemolowali garderobę. Kulisy pracy w Progresji! | Tak trzeba żyć #52 Eska Rock

Jak więc wygląda obecnie sytuacja z albumem? Wokalista Oli Sykes oraz perkusista Mat Nicholls w rozmowie z "NME" uchylili rąbka tajemnicy w tym temacie. 

Całość jest prawie ukończona, ale jeszcze nie skończona – przyznał Sykes. Perkusista natomiast dodał: – Płyta jeszcze nie jest całkiem skończona, ale jest bliżej tego momentu niż kiedykolwiek wcześniej. Wróciliśmy z trasy, zbudowaliśmy studio w Sheffield i po prostu zaczęliśmy działać

A skąd biorą się wspomniane opóźnienia w wydaniu albumu "Post Human: NeX Gen"?

Za każdym razem, gdy myślimy, że już wszystko jest gotowy, pojawia się kolejna piosenka i mówię: "Och". Ale to będzie naprawdę bardzo dobre. To będzie jak najlepszy album wszech czasów. Więc warto poczekać – wyjaśnił, w rozmowie z "NME", lider Bring Me The Horizon. 

Brzmi naprawdę dobrze i jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Wymaga to wszystko czasu, nieprawdaż? Nie można się spieszyć – dodał z kolei Mat Nicholls. 

W tym roku grupa zaprezentowała natomiast utwór "Kool-Aid". To był pierwsza piosenka wypuszczona po informacji o odejściu z zespołu długoletniego klawiszowca i perkusisty Jordana Fishera. Komunikat o zmianie w składzie został opublikowany w mediach społecznościowych Bring Me The Horizon w grudniu 2023. 

Bring Me The Horizon zagra w Polsce

Wciąż więc nie wiadomo, kiedy na rynku ukaże się "Post Human: NeX Gen", wiadomo natomiast, że w tym roku formacja Bring Me The Horizon odwiedzi, po raz kolejny, nasz kraj. Zespół będzie jednym z headlinerów tegorocznej edycji Mystic Festivalu, która odbędzie się w dniach 5-8 czerwca w Gdańsku. BMTH zagra ostatniego dnia na głównej scenie festiwalu. 

Oto najbardziej wyczekiwane albumy rockowe 2024 roku: