Cancer Bats

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Milton Keynes

Cancer Bats na headlinerskim koncercie w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zawita formacja?

2024-02-27 20:17

Kanadyjscy hardcore’owcy z Cancer Bats powracają do Polski na headlinerski koncert, który odbędzie się w lipcu w warszawskiej Hydrozagadce!

Cancer Bats to hardcore punkowy zespół z krwi i kości, ale nie można nie zwrócić uwagi na płynącą w ich żyłach miłość do metalu. Świadczy o niej choćby poboczny projekt muzyków, będący ukłonem w wiadomym kierunku tribute band Bat Sabbat, ale przede wszystkim muzyka Kanadyjczyków, która nie stroni od wpływów sludge, doom czy southern metalu. 

Przez dwie dekady działalności zespół zapracował sobie na uznanie w muzycznym światku. Na koncie mają siedem dużych albumów, z czego ostatni z nich - “Psychic Jailbreak”, ukazał się dwa lata temu. Dzielili sceny z Kvelertak, Rise Against, Billy Talent, Alexisonfire, Gwar czy Antiflag, dobrych słów (a nawet miejsca na okładce) nie szczędziły im takie pisma jak Kerrang!, Exclaim!, Revolver i Rock Sound. 

Twórczość Cancer Bats bez wątpienia potrafi zaszczepić słuchacza energią, a w warunkach koncertowych oddziaływuje ze spotęgowaną siłą i działa tak, że każde z Was będzie chciało rozpocząć przepychanki pod sceną. Do boju!

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Cancer Bats w Warszawie [DATA, BILETY]

  • 29.07.2024
  • Warszawa, Hydrozagadka
  • BILETY
Listen on Spreaker.