Były basista Ozzy'ego krytykuje wokalistę i jego żonę. O co chodzi?

i

Autor: screen: https://youtu.be/G3LvhdFEOqs

Były basista Ozzy'ego krytykuje wokalistę i jego żonę. O co chodzi?

2021-08-26 14:21

Były basista Ozzy'ego Osbourne'a, Bob Daisley wypowiedział się na temat słynnej sytuacji, gdy jego partie i partie Lee Kerslake’a zastąpiono partiami Roba Trujillo oraz Mike'a Bordina. Jak z biegiem lat ocenia to muzyk?

W 2002 roku ukazały się reedycje płyt 'Blizzard Of Ozz' oraz 'Diary Of A Madman' Ozzy’ego, na których partie bębnów Lee Kerslake’a, a także basu Boba Daisleya zastąpiono partiami Mike’a Bordina i Roba Trujillo. Wszystko przez pozew jaki złożyli muzycy, którzy uznawali, że przekazywane są im za małe pieniądze. Jak po latach całą sytuację ocenia Bob?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Bob Daisley o wycięciu jego partii z płyt Ozzy'ego: fani nienawidzili ich za to

W wywiadzie dla 'Rolling Stone', Bob opowiedział szczerze, jak wyglądała cała sytuacja:

Mówiąc szczerze, to było żałosne. Ktoś mi podesłał egzemplarze tych płyt i uśmiałem się. Myślałem, czy to jakiś żart? Nie da się wyciągnąć składników z ciasta i upiec go jeszcze raz. Coś takiego wydarzyło się tylko raz. Wybraliśmy te partie, w których każdy z nas błyszczał jak najjaśniej. Fani nienawidzili tych wersji. 'Boże, nie macie szacunku dla fanów i każdego, kto wydaje pieniądze na muzykę?'. Nienawidzili ich za to. Mówię tylko to, co mówili fani.

A jak wyglądają relację z Ozzym? Jak twierdzi Bob, nie utrzymują kontaktu od 1998 roku:

Spotkaliśmy się w hotelu i wypiliśmy filiżankę herbaty. Siedzieliśmy, gadaliśmy, śmialiśmy się. Miło spędziliśmy czas. Wtedy ostatni raz się widzieliśmy.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?