Zespół Sabaton i gra World of Tanks prezentują nowy teledysk!

i

Autor: Materiały prasowe

Zespół Sabaton i gra World of Tanks prezentują nowy teledysk!

2021-08-25 14:59

Muzycy ze Szwecji mają własny czołg w grze, który każdy będzie mógł zdobyć w specjalnym wydarzeniu! Do tego powstał specjalny klip do numeru 'Steel Commanders'.

Najnowsza współpraca pomiędzy grupą metalową Sabaton i grą World of Tanks weszła na zupełnie nowy poziom! Zaprezentowano klip, który stworzono specjalnie do gry, a jest to 'Steel Commanders'.

Ten utwór opowiadający o potędze i historii czołgów na pewno zagości na playlistach wielu miłośników pancernych bitew. W teledysku występuje gościnnie Tina Guo, popularna wiolonczelistka, nominowana do nagrody GRAMMY. Ponadto, grupa przewodzi wielkiemu wydarzeniu w grze, w którym nagrodą za ukończenie jest pierwszy w historii czołg premium IX poziomu!

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

To wspaniałe doświadczenie współpracować z World of Tanks i Wargamingiem nad tym olbrzymim projektem. Razem stworzyliśmy epicki teledysk do ‘Steel Commanders’ i jest to idealny start tej wielkiej współpracy - mówi Joakim Brodén, wokalista SabatonJesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego wydarzenia w grze, w którym po raz pierwszy w historii gry występuje czołg premium IX poziomu jako nagroda główna, a my jako członkowie załogi!”

Poza teledyskiem i nową piosenką, członkowie zespołu Sabaton występują w samej grze jako gwiazdy nowego wydarzenia – „Duch Wojny”. Czołgiści World of Tanks będą mierzyć się z wyzwaniami, aby zdobyć ultymatywną nagrodę – czołg premium IX poziomu Strv K. Uważni widzowie dostrzegą go w teledysku, a pojazd zawiera załogę złożoną z członków zespołu Sabaton! Głosu w grze użyczył wokalista Joakim Brodén. Z czołgiem wiąże się wiele smaczków do odkrycia, a po jego zdobyciu będzie można powalczyć o unikatowy styl 3D „Duch Wojny”.

Świetnie się współpracowało z Sabatonem i naprawdę cieszy nas, że są z nami w tym unikatowym projekcie,” podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Nasi gracze kochają ich muzykę i doskonale uzupełniamy się w miłości do historii militariów. Mamy nadzieję, że nowa piosenka zainspiruje czołgistów do jeszcze lepszej gry po kolejne zwycięstwa.

Nawet jeśli graczom nie uda się przejść całego maratonu, za każdy ukończony etap dostaną 10% zniżki na ewentualny zakup czołgu i stylu 3D. Strv K ma ponadto własną ścieżkę dźwiękową od Sabatonu oraz pozwoli na zdobywanie obligacji w bitwach losowych. Wydarzenie „Duch Wojny” startuje 27 sierpnia i trwać będzie do 6 września.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne jest na stronie głównej World of Tanks pod adresem https://worldoftanks.eu/pl/

Zobaczcie klip zespołu:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu