Bruce Springsteen

i

Autor: Kevin Estrada/Associated Press/East News

Koncerty

Bruce Springsteen powróci do Pragi. Artysta podał nową datę odwołanego koncertu

Tegoroczny koncert Bruce'a Springsteena w Pradze, który został ostatecznie odwołany z powodu problemów zdrowotnych artysty, został przełożony na 2025 rok. Czeski organizator występu poinformował właśnie o nowym terminie.

Bruce Springsteen powróci do Pragi. Jest nowa data koncertu!

Na początku maja rozpoczęła się tegoroczna trasa koncertowa Bruce'a Springsteena po Europie. W jej ramach Boss miał odwiedzić m.in. czeską Pragę. Na ten występ, który zaplanowano na 28 maja,  wybierało się sporo osób z Polski, w tym ekipa Eski Rock. Niestety, koncert nie doszedł ostatecznie do skutku. 

Wszystko przez problemy z głosem Springsteena. W efekcie odwołano cztery występy: w Marsylii (25.05), Pradze oraz Mediolanie (1 i 3.06). 

Muzyka jest jak pamiętnik - Midge Ure w Eska Rock

Na szczęście, podano nową datę praskiego koncertu. Polscy fani Bossa będą musieli się jednak uzbroić nieco w cierpliwość, gdyż występ został przełożony na 15 czerwca 2025 roku.

Miejsce koncertu, czyli lotnisko Letňany pozostaje bez zmian. Zakupione bilety na tegoroczny koncert w Pradze zachowują, rzecz jasna, swoją ważność.

Możliwa jest jednak opcja zwrotu biletu. Można to zrobić, w przypadku Pragi, do 3 września tego roku. 

Według wcześniejszych zapowiedzi, Bruce Springsteen wraz z The E Street Band powrócą na trasę po Europie 12 czerwca. Właśnie tego dnia ma się odbyć koncert w Madrycie.

Oto 5 ciekawostek o albumie "Born in the U.S.A." Bruce'a Springsteena:

Bruce’a nie było, ale będzie MISTYCZNIE i metalowo. CZŁOWIEK Z METALU