Bon Jovi już mają święta! Zespół opublikował okolicznościowy utwór

i

Autor: Materiały prasowe Bon Jovi ze świątecznym kawałkiem

Bon Jovi już mają święta! Zespół opublikował okolicznościowy utwór

2023-11-20 10:25

Do świąt został co prawda jeszcze nieco ponad miesiąc, ale bożonarodzeniowy klimat zdaje się towarzyszyć nam wszystkim już od co najmniej końcówki października. Mało? Z pomocą nadeszli Panowie z Bon Jovi, którzy właśnie opublikowali... świąteczny kawałek! Na taki powrót formacji liczyli jej fani? Posłuchajcie "Christmas Isn't Christmas".

Do świąt już bliżej, niż dalej? Jakby nie patrzeć zdecydowanie tak, nie da się jednak nie zauważyć, że w klimacie bożonarodzeniowym jesteśmy już, chcąc nie chcąc, od kilku dobrych tygodni. Już pod koniec października w niektórych sklepach pojawiły się świąteczne wystawki, w dużych dyskontach półki dosłownie zalewają pierniki, czekoladowe mikołaje i inne tego typu atrakcje. Jakiś czas temu świąteczny album wydała już Cher, na platformy streamingowe i do kin trafiają kolejne filmy świąteczne - rock więc nie może być gorszy, prawda?

Najlepsze rockowe świąteczne piosenki!

Bon Jovi z piosenką świąteczną!

Z takiego właśnie założenia wyszli chyba Panowie z zespołu Bon Jovi! W piątek 17 listopada światło dzienne ujrzał utwór formacji, zatytułowany... Christmas Isn't Christmas! Kompozycja jest pierwszą premierową zespołu od trzech lat, czyli od wydania w 2020 roku albumu 2020. Autorem pieśni jest Jon Bon Jovi, który, jak sam tłumaczy, napisał ją z myślą o rodzinie i o tym, ja ta jest ważna, by odpowiednio i szczęśliwie przeżyć okres Bożego Narodzenia. Posłuchaj Christmas Isn't Christmas poniżej.

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?