Bon Jovi

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Bon Jovi jest "Legendary"! Zespół zapowiedział NOWY ALBUM - kiedy premiera?

2024-03-14 14:12

O tej premierze plotkowało się już od jakiegoś czasu, a oficjalne potwierdzenie nadeszło w środę 13 marca. Tego dnia zespół Bon Jovi zapowiedział wydanie singla, zatytułowanego "Legendary", którego wykonania live mogliśmy już posłuchać w lutym. Kompozycja oficjalnie ujrzała światło dzienne w czwartek o godzinie 14:00 czasu polskiego - posłuchajcie! Kiedy ukaże się nowy album Bon Jovi?

Mamy świetne wieści dla wszystkich fanów i fanek zespołu Bon Jovi! Po wcześniejszych, dość ogólnych zapowiedziach, formacja oficjalne ogłosiła w środę 13 marca nadchodzącą premierę nowego singla. Chodzi o utwór, zatytułowany Legendary, który to grupa wykonała już na żywo na gali MusiCares Person of the Year, na której w tym roku wyróżniony został jej lider, Jon Bon Jovi. Kompozycja, wraz z oficjalnym teledyskiem, ukazała się punktualnie o godzinie 14:00 czasu polskiego. Posłuchaj jej poniżej!

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Nowy album Bon Jovi nadchodzi!

To jednak nie koniec! Utwór oficjalnie zapowiada nowy, pierwszy od czterech lat album formacji! Płyta została zatytułowana Forever i ukaże się na rynku na całym świecie 7 czerwca! Na dziewiętnastą w karierze płytę Bon Jovi złoży się łącznie dwanaście kompozycji - tracklista poniżej:

 1. "Legendary"
 2. "We Made It Look Easy"
 3. "Living Proof"
 4. "Waves"
 5. "Seeds"
 6. "Kiss The Bride"
 7. "The People's House"
 8. "Walls Of Jericho"
 9. "I Wrote You A Song"
 10. "Living In Paradise"
 11. "My First Guitar"
 12. "Hollow Man"

Dokument o Bon Jovi już za miesiąc

Jeszcze wcześniej wielbiciele grupy będą mogli zapoznać się z innym, szczególnym jej projektem. Mowa o czteroczęściowej produkcji dokumentalnej o zespole, zatytułowanej Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story, którą będzie można oglądać od 26 kwietnia, w Polsce za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+.

Poniżej rozwiąż quiz o Bon Jovi!

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?