Bon Jovi

i

Autor: Materiały prasowe

rockowe przeboje

Kolejny przebój Bon Jovi z MILIARDEM wyświetleń na YouTube! Efekt Walentynek i Dnia Kobiet?

2024-03-12 10:58

Wygląda na to, że w obliczu nadchodzącego dokumentu o Bon Jovi i zapowiedzianej nowej pyty zespołu, fani ruszyli przypominać sobie te jego najbardziej klasyczne kompozycje! Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że kolejny już, zupełnie legendarny, teledysk formacji właśnie osiągnął liczbę MILIARDA wyświetleń w serwisie YouTube?

Wygląda na to, że ten rok będzie naprawdę dobry dla wszystkich fanów i fanek zespołu Bon Jovi. Już za nieco ponad miesiąc na platformie Dinsey+ premierę będzie miał czteroodcinkowy serial dokumentalny o historii zespołu. Wiadomo, że w tym nie zabraknie także wątków bieżących, co wydaje się być szczególnie interesujące tym bardziej, że Jon Bon Jovi potwierdził już, że zespół ma gotowy do wydania nowy album, a wszystko to dzieje się w czasie, gdy grupa świętuje 40-lecie swojego debiutu. Co prawda artysta nie ukrywa, że nie wie, czy temu wszystkiemu towarzyszyć będzie trasa koncertowa, gdyż wciąż poddaje się on leczeniu po operacji guzków na stronach głosowych, które skutecznie umożliwiały mu śpiewanie na ostatniej jak dotąd trasie Bon Jovi.

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Krok milowy Bon Jovi w streamingu!

Zespół właśnie może dopisać do swojej listy kolejny przełomowy sukces! Formacja jest jedną z tych, która ma na koncie więcej niż jeden teledysk z MILIARDEM wyświetleń w serwisie YouTube. Już jakiś czas temu barierę tę przekroczył klasyk It's My Life, w styczniu ubiegłego roku tą samą ścieżką podążył przebój Livin' on a Prayer, a teraz grono to wzbogacił kolejny klip!

Już poprzednim razem dawaliśmy znać, że bliska tego samego przełomu jest jedna z najpopularniejszych rockowych miłosnych ballad wszech czasów, czyli pochodzący ze składanki największych przebojów Cross Road utwór Always. Od dokładnie trzydziestu lat, kiedy to miał swoją oficjalną premierę w 1994 roku, cieszy się on statusem jednego z najbardziej flagowych dla Bon Jovi - właśnie udało mu się przekroczyć magiczną barierę MILIARDA odtworzeń oficjalnego powstałego do niego teledysku w serwisie YouTube!

Sprawdź się w quizie o Bon Jovi!

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?