Bon Jovi young

i

Autor: Materiały prasowe

muzyka i film

Serial dokumentalny o Bon Jovi już jest! Jak oglądać w Polsce?

2024-04-26 10:11

Wygląda na to, że ten rok będzie naprawdę dobrym czasem dla wszystkich fanów i fanek Bon Jovi. Nowy album formacji jest już zapowiedziany, trwają dyskusję o potencjalnej trasie, promującej wydawnictwo, a do tego mamy serial dokumentalny o grupie! Produkcja jest już dostępna do oglądania! Gdzie znajdą ją polscy widzowie?

21 stycznia minęło dokładnie czterdzieści lat, odkąd światło dzienne ujrzał debiutancki album zespołu Bon Jovi. Promowany singlem Runaway krążek osiągnął spory sukces i dotarł do Top 40 amerykańskiego Billboardu. Z tej okazji grupa przygotowała dla swoich fanów kilka niespodzianek - wydanie rozszerzone Bon Jovi to jedno, co innego to potwierdzenie faktu, iż nowy, pierwszy od czterech lat album grupy, Forever, ujrzy światło dzienne już 7 czerwca! Choć sam Jon Bon Jovi, który otwarcie po raz pierwszy opowiedział o swoich problemach z głosem i zabiegu, któremu się poddał, nie ukrywa, że nie jest w stanie obiecać, że formacja wyruszy w trasę, to fani nie tracą nadziei, czekając nie tylko na nową muzykę, ale też na serial dokumentalny o legendzie rocka lat 80.

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Zwiastun serialu dokumentalnego o Bon Jovi już jest! Kiedy premiera produkcji?

Przy okazji 40-lecia debiutu, zespół oficjalnie ogłosił premierę serialu dokumentalnego o swojej karierze. Czteroczęściowa produkcja została zatytułowana Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story i można oglądać ją od piątku 26 kwietnia, w Polsce za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+.

Sprawdź się w quizie o Bon Jovi!

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?