blink-182 stają się Ramones w najnowszym klipie! Punk-rockowy hołd, na który wszyscy czekali

i

Autor: Screen z YouTube/blink-182 blink-182 jako Ramones zapowiada nową muzykę

blink-182 stają się Ramones w najnowszym klipie! "To nasz list miłosny"

2023-10-06 10:46

Kolejny tydzień - kolejna muzyczna nowość od blink-182! Panowie wielkimi krokami zbliżają się do premiery nowego, bardzo wyczekiwanego albumu. Nim jednak ""One More Time..." ujrzy światło dzienne, fani mają okazją posłuchać singla "Dance With Me"! Myślimy, że przejdzie on do historii, chociażby ze względu na klip!

Już w październiku stało się jasne, to, co fani podejrzewali już od dłuższego czasu. Po siedmiu latach do składu powrócił Tom DeLonge, a to oznaczało powrót blink-182 w tym najbardziej klasycznym, uwielbianym składzie. Już wtedy świat usłyszał singiel Edging, a grupa zapowiedziała trase koncertową i dała do zrozumienia, że wyda nowy album. Miesiące jednak mijały, a nic w tej materii się nie działo, aż do września tego roku. To wtedy formacja wypuściła dwa kolejne kawałki - ONE MORE TIME MORE THAN YOU KNOW, którymi oficjalnie zapowiedziała najnowszy krążek!

Został on zatytułowany One More Time... i ujrzy światło dzienne już 20 października! Będzie to pierwszy album blink-182 od 4 latach i pierwszy od 12 lat, na którym zaśpiewa Tom!

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

blink-182 jako Ramones w nowym klipie!

Do premiery płyty zostały już tylko dwa tygodnie, Panowie postanowili więc nieco podgrzać wokół niej atmosferę! W czwartek 5 października kapela wypuściła kolejny singiel - genialnie punkowy DANCE WITH ME! O tym, że jest to niejako hołd dla historii gatunku niech najlepiej świadczy fakt, że Travis, Mark i Tom pojawiają się w klipie, wystylizowani na członków legendy muzyki punk rockowej - Ramones! W teledysku przywołanych zostaje wiele kluczowych sytuacji dla wspomnianej formacji, jak chociażby kultowy klip do I Wanna Be Sedated. Sam zespół określił swój najnowszy kawałek i towarzyszący mu teledysk mianem "listu miłosnego do Ramones".