Bill Ward jest w stanie nagrywać nowy album Black Sabbath!

i

Autor: screen: https://youtu.be/vh2KP-WMTP0

Bill Ward jest w stanie nagrywać nowy album Black Sabbath!

2021-10-11 9:38

Jak wiadomo, Black Sabbath oficjalnie zakończyli karierę w 2017 roku, żegnając się z fanami specjalną trasą. Co jakiś czas jednak pojawiają się pytania, czy zespół wróci na scenę. Całą sytuację podkręca fakt, że Tony Iommi i Bill Ward wspominają, że chcieliby coś stworzyć razem.

Zespół Black Sabbath nie działa od 2017 roku, jednak muzycy są nadal aktywni i jak widać, ciągle chętni na wspólne nagrania. Po wypowiedzi Tony'ego Iommi'ego, teraz Bill Ward powiedział, że widzi szanse na nagrania z kolegami.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Bill Ward jest w stanie nagrywać nowy album Black Sabbath! Czy grupa się reaktywuje?

W wywiadzie dla 'Metro' Bill Ward zdradził, że jest gotowy nagrywać coś nowego z zespołem, tym bardziej, że jego relacje z resztą zespołu są bardzo dobre. Jak powiedział bębniarz:

Dwa dni temu rozmawiałem z Ozzym. Kiedyś było między nami dużo murów, ale dziś już o nich nie myślę. Z Tonym Iommim pracuję od 1964 roku, kiedy mieliśmy 16 lat. Są moimi braćmi i kocham ich. Niech Black Sabbath nagra nowy album. Im jestem starszy, tym granie na bębnach jest trudniejsze, więc nie będzie to nic na żywo. Nie rozmawiałem jeszcze o tym z chłopakami, ale dyskutowałem to z paroma osobami z managementu. Mogę bezpiecznie nagrać płytę nawet w czasach covid. Mogę swoje partie nagrać w Los Angeles. Jestem na to otwarty.

Wszystko łączy się z niedawną wypowiedzią Tony'ego Iommi'ego dla Teraz ROCKa, z której dowiedzieliśmy się, że jest sporo materiału, który został jeszcze z sesji do albumu '13'. Czy jest szansa na nowe Black Sabbath? Ciężko powiedzieć, ponieważ Ozzy Osbourne jest obecnie skupiony na swojej solowej płycie.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?